App Store Google Play

"Дніпро" підготувався до зустрічі із "Капфенбергом"

03.07.2012 14:47

Ранкове тренування перед контрольним матчем «Дніпра» проти «Капфенберга» тривало рівно годину. Участь у ньому, як повідомляє офіційний сайт кубу, взяли всі футболісти, окрім Романа Зозулі та Дениса Кулакова.

За цей час футболісти встигли провести інтенсивну розминку, відпрацювали флангові подачі та отримали традиційний тактичний урок.
Теорію дніпряни закріплюватимуть вже сьогодні ввечері - під час матчу з австрійським «Капфенбергом», який відбудеться о 19.30 за київським часом.

За останні два половиною роки «Дніпро» грає з цим суперником вже втретє. Зрозуміло, що усі зустрічі відбуваються пі час зборів, які команди проводять по сусідству. Нагадаємо, що взимку в паузі сезону 2009-2010 сильнішою виявилась наша команда з рахунком 3-1, а минулого літа «Дніпро» не дав можливості австріякам забити жодного голу, вигравши з рахунком 3-0. В обох матчах влучними ударами відзначився Євген Коноплянка.

Відмінністю сьогоднішнього поєдинку від двох попередніх полягає у тому, що «Капфенберг» на зустріч з нашою командою вийде в статусі команди другого за рахунком австрійського дивізіону, а не команди бундесліги. Після проведених у вищому світі трьох останніх сезонів, «Капфенберг» був змушений залишити його.

В двох останніх контрольних матчах «Капфенберг» поступився махачкалінському «Анжі» з рахунком 3-1 та «Клагенфурту» - 0-1.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...