App Store Google Play

Стартувала вступна кампанія до вишів - Пустова обрала Гірничий

02.07.2012 16:21
У вищих і професійно-технічних навчальних закладах Дніпропетровщини розпочався прийом документів від абітурієнтів. За дорученням голови облдержадміністрації Олександра Вілкула його заступник Марія Пустова перевірила роботу приймальної комісії Національного гірничого університету (НГУ).

Ректор НГУ Геннадій Півняк ознайомив заступника голови облдержадміністрації з умовами, які забезпечує вищий навчальних заклад для абітурієнтів 2012 року.

У Гірничому університеті приймальна комісія працює з понеділка по п'ятницю з 9:00 і до останнього абітурієнта. Як і в усіх вишах Дніпропетровщини прийом заяв і документів проводиться у такі строки: денна форма навчання - з 2 липня по 31 липня, заочна, вечірня форми навчання - з 9 липня по 7 серпня.

Щодня абітурієнти Національного гірничого університету можуть отримати будь-яку інформацію в Приймальній комісії. На базі приймальної комісії працюють відповідальні секретарі та юрисконсульт, які надають консультації вступникам. Ректор НГУ Геннадій Григорович Півняк проводить прийом з питань вступу до університету кожної середи з 11:00 до 13:00.

Заступник голови облдержадміністрації відвідала аудиторії, де проходить реєстрація і прийом документів. Усі кабінети технічно забезпечені, кожен абітурієнт отримує індивідуальний підхід. Як зазначив Геннадій Півняк, керівництво університету доклало багато зусиль для того, щоб мінімізувати час прийому документів та забезпечити належні умови для абітурієнтів і їхніх батьків.

Марія Пустова поспілкувалася зі вступниками, їхніми батьками, які позитивно оцінили роботу приймальної комісії.

«Я хочу бути шахтарем, тому що мої прадід, дід та батько були шахтарями. Це вже наша сімейна традиція, яка передається із покоління в покоління. Шахтар престижна професія. І провідним закладом у цій галузі є Національний Гірничий університет. Тому я і обрав саме цей виш, щоб здобувати тут освіту, щоб стати висококваліфікованим спеціалістом. Документи я вже подав. Працівники приймальної комісії компетентні, відповідальні та доброзичливі», - сказав Максим Гай, абітурієнт з Павлограду.

Подавати документи для вступу до НГУ можна як в традиційному паперовому вигляді так і в електронному. Якщо заява на вступ подається в електронному вигляді, то приймальна комісія виша отримує інформацію про вступника з Єдиної державної електронної бази освіти України (ЄДЕБО (http://osvita.com)), фіксуючи його у системі КОНКУРС (http://www.vstup.info/ ), в яку також своєчасно вносяться дані про вступників, з «паперовими» заявами. Таким чином електронна система дає можливість відслідковувати динаміку подачі заяв і конкурсну ситуацію за кожним напрямком.

За довідками щодо вступу до Національного Гірничого університету можна звертатися до приймальної комісії за адресою: Дніпропетровськ, пр. К.Маркса, 19, корпус 4 або за телефонами: (056) 745 05 60, (0562) 47 24 57.

Прийом на освітньо-кваліфікаційний рівень Бакалавр ведеться в НГУ за 31 напрямом підготовки (на базі повної середньої освіти, а також на базі освітньо-кваліфікаційного рівня (ОКР) «Молодший спеціаліст» (термін навчання 2 роки). Вступ на 5-ий курс на ОКР спеціаліста або магістратура ведеться за 44 спеціальностями.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...