App Store Google Play

Селезньов: "Блохін - далеко на Луческу й не Рамос!"

02.07.2012 09:34
Нападник донецького футбольного клубу «Шахтар» і національної збірної України з футболу Євген Селезньов піддав різкій критиці головного тренера збірної Олега Блохіна.

Як повідомляє прес-служба ФК «Шахтар», коментуючи деякі вислови О.Блохіна на прес-конференції в Києві, Євген Селезньов висловив нерозуміння, чому тренер жодного разу не виставив його на гру в матчах Євро-2012.

«Таке відбувається вже не вперше. Я не можу зрозуміти, що означають слова Блохіна «я не хотів Женю кривдити». Кривдити як? Я футболіст не такого рівня? Я поїхав на місяць, не зіграв на Євро ні хвилини, а зараз ще змушений слухати і читати якісь знущання», - сказав Селезньов.

Він також заявив, що «переходити на особистості - це нетактовно», підкресливши, що «Блохін був великим, дуже сильним гравцем, володарем «Золотого м`яча», але зараз він уже не гравець, а тренер». «І говорити треба не про кар`єру футболіста, а про тренерську. Я дуже вдячний Блохіну за те, що він включив мене в заявку на Євро. Але після того, як я не зіграв ні хвилини на чемпіонаті Європи, після того, як мені не було дано шансу, говорити в інтерв`ю, що він не хотів кривдити мене і мій рівень...», - сказав нападник.

Він вважає, що «якщо Блохін не бачив у мені рівня - не треба було брати в збірну». При цьому Є.Селезньов підкреслив, що «я такий, який є, і свій рівень постійно підтримую». «Я два роки підряд стаю найкращим бомбардиром чемпіонату України, причому в різних командах», - констатував Є.Селезньов.

«Можливо, ніколи не одержу «Золотого м`яча» і не буду великим гравцем, як Шевченко, Блохін чи Бєланов. Але й Блохін ніколи не буде таким великим тренером, як Мірча Луческу чи Хуанде Рамос», - додав Є.Селезньов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...