App Store Google Play

Вілкул змусив обласну адміністрацію сісти на мотоцикли

01.07.2012 15:16
28 червня неочікувано з'ясувалося, що вся верхівка дніпропетровської обласної державної адміністрації - ніякі не кабінетні криси, завзяті байкери, для яких найголовнішими принципами в житті є воля, вітер і відсутність правил.

Принаймні, як тільки голова адміністрації Олександр Вілкул оголосив, що візьме участь у шоу байкерів на Фестивальному причалі, до дійства долучилися всі хто міг. Принаймні ті, хто тільки й мріють похизуватися залізною конякою за кілька десятків тисяч доларів.

Першим, дивуючи армійською пунктуальністю, не властивою представникам Дніпропетровської ОДА, на місці подій опинився заступник Олександра Вілкула по зв'язкам з правоохоронними органами Іван Ступак (мотоцикл - Honda Fury VT 1300 CX, модель 2010 року, вартість - від $12 000 до $14 000). В крагах, шкірянці, грубих штанях і вельветовій кепці він залишався б непізнаваним навіть журналістами, аби не керівники міських управлінь МВС та ДАІ, які голосно віталися з начальством.

Саме через незвичність наряду й вигляду Іван Іванович став героєм дещо кумедного епізоду за участю народного депутата Михайла Соколова. Останній, прибувши з групою байкерів місцевого клубу «Ангели», ввічливо привітався з присутніми чиновниками, оминувши своєю увагою Ступака. Коли ж Соколову зробили зауваження, він зізнався, що не впізнав заступника губернатора «через фуражку».

Пізніше до пана Ступака приєднався голова обласної ради Євген Удод. В білій сорочці й замшевих мештах Євген Григорович виглядав «інтелігентом на екскурсії» серед пропахлих бензином і димом «справжніх мужиків».

За годину до натовпу на своєму кабріолеті БМВ (модель не ідентифікована, можливо, версія BMW-326) приєднався міський голова Іван Куліченко, який вирішив заради якихось байкерів не змінювати імідж, сяючи проти сонця посмішкою і начищеними шкіряними мештами. На диво, у простих глядачів й журналістів, кабріолети викликали більше пожвавлення і бажання сфотографуватися, ніж «двоколісні звірі» байкерів.

Головний байкер області Олександр Вілкул (Honda Gold Wish 1800i, модель 2010 року, вартість - від $29 000 $33 000) прибув у супроводі ще одного свого заступника Геннадія Темника (Honda Gold Wish 1800, модель 2008 року, вартість - від $22 000 $30 000) та цілого клану криворізьких байкерів. Щоправда, двоколісна каравела виявилася дещо завелика для обласного керівника, тож він мало не випав з неї на руки захоплених журналістів.

Після нетривалого тамування захоплення журналістів та гостей і вітання закордонних гостей колонна на чолі з губернатором, його заступниками та загадковими гостями зліту байкерів, які приперлися на чорному «Бентлі», вирушила у рейд містом, а потім - на фестиваль «Краще місто» у Новоселицю.

Від байкер-фесту залишилося стійке враження, що аби губернатор вирішив взяти участь у гей-параді чи піти на нудистський пляж, половина місцевого бомонду обізвалися б секс-меншинами чи стрибали б голими перед телекамерами журналістів, які, в свою чергу, щиро зізнавалися б, що щиро заздрять сміливому чиновнику й таємно поділяють його пристрасть.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...