App Store Google Play

Вілкул змусив обласну адміністрацію сісти на мотоцикли

01.07.2012 15:16
28 червня неочікувано з'ясувалося, що вся верхівка дніпропетровської обласної державної адміністрації - ніякі не кабінетні криси, завзяті байкери, для яких найголовнішими принципами в житті є воля, вітер і відсутність правил.

Принаймні, як тільки голова адміністрації Олександр Вілкул оголосив, що візьме участь у шоу байкерів на Фестивальному причалі, до дійства долучилися всі хто міг. Принаймні ті, хто тільки й мріють похизуватися залізною конякою за кілька десятків тисяч доларів.

Першим, дивуючи армійською пунктуальністю, не властивою представникам Дніпропетровської ОДА, на місці подій опинився заступник Олександра Вілкула по зв'язкам з правоохоронними органами Іван Ступак (мотоцикл - Honda Fury VT 1300 CX, модель 2010 року, вартість - від $12 000 до $14 000). В крагах, шкірянці, грубих штанях і вельветовій кепці він залишався б непізнаваним навіть журналістами, аби не керівники міських управлінь МВС та ДАІ, які голосно віталися з начальством.

Саме через незвичність наряду й вигляду Іван Іванович став героєм дещо кумедного епізоду за участю народного депутата Михайла Соколова. Останній, прибувши з групою байкерів місцевого клубу «Ангели», ввічливо привітався з присутніми чиновниками, оминувши своєю увагою Ступака. Коли ж Соколову зробили зауваження, він зізнався, що не впізнав заступника губернатора «через фуражку».

Пізніше до пана Ступака приєднався голова обласної ради Євген Удод. В білій сорочці й замшевих мештах Євген Григорович виглядав «інтелігентом на екскурсії» серед пропахлих бензином і димом «справжніх мужиків».

За годину до натовпу на своєму кабріолеті БМВ (модель не ідентифікована, можливо, версія BMW-326) приєднався міський голова Іван Куліченко, який вирішив заради якихось байкерів не змінювати імідж, сяючи проти сонця посмішкою і начищеними шкіряними мештами. На диво, у простих глядачів й журналістів, кабріолети викликали більше пожвавлення і бажання сфотографуватися, ніж «двоколісні звірі» байкерів.

Головний байкер області Олександр Вілкул (Honda Gold Wish 1800i, модель 2010 року, вартість - від $29 000 $33 000) прибув у супроводі ще одного свого заступника Геннадія Темника (Honda Gold Wish 1800, модель 2008 року, вартість - від $22 000 $30 000) та цілого клану криворізьких байкерів. Щоправда, двоколісна каравела виявилася дещо завелика для обласного керівника, тож він мало не випав з неї на руки захоплених журналістів.

Після нетривалого тамування захоплення журналістів та гостей і вітання закордонних гостей колонна на чолі з губернатором, його заступниками та загадковими гостями зліту байкерів, які приперлися на чорному «Бентлі», вирушила у рейд містом, а потім - на фестиваль «Краще місто» у Новоселицю.

Від байкер-фесту залишилося стійке враження, що аби губернатор вирішив взяти участь у гей-параді чи піти на нудистський пляж, половина місцевого бомонду обізвалися б секс-меншинами чи стрибали б голими перед телекамерами журналістів, які, в свою чергу, щиро зізнавалися б, що щиро заздрять сміливому чиновнику й таємно поділяють його пристрасть.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...