App Store Google Play

Суддя не захотіла брати участь в корупційних схемах Партії регіонів

28.06.2012 21:11

26 червня під головуванням судді Надії Євстигнеєвої відбулось судове засідання господарського суду Дніпропетровської області.

Комунальне підприємство Дніпродзерджинської міської ради "Міська інформаційна служба" (КП "МІС") подало позов проти відомого правозахисника, депутата-свободівця Віталія Купрія. В цій справі директор КП "МІС" депутат від Партії регіонів Галина Куропятникова по завданню свого партійного керівництва намагається перешкодити оппозиційному депутату розміщувати на власних бігбордах критику влади, інформацію про акції громадської непокори, тощо.

Партія регіонів вимагає від суду демонтувати 15 бігбордів та стягнути з Віталія Купрія на свою користь близько 25 тис. гривень. Як з'ясувалось в судовому засіданні, зазначені вимоги абсолютно необгрунтовані та мають політичне забарвлення. Натомість правозахисник заявив, що КП "МІС" порушує законодавство України у сфері реклами та за корупційною схемою отримує від розповсюджувачів зовнішньої реклами мільйони бюджетних коштів.

Віталій Купрій в іншому адміністративному процесі оскаржує в суді рішення Дніпродзержинської міської ради, яким Партія регіонів в порушення Бюджетного Кодексу України направила бюджетні кошти не на казначейські рахунки, а безпосередньо КП "МІС". В свою чергу зазначене підприємство використовує кошти платників податків для фінансування комунального телебачення, на якому проводиться відверта агітація за Партію регіонів з забороною оприлюднення інформації від опозиційних сил.

Віталій попросив суд зупинити провадження в справі та звернути увагу на те, що Галина Куропятникова також скандально відома своєю причетністю до декількох кримінальних справ, порушених прокуратурою м. Дніпродзержинська. В результаті суддя Євстигнеєва не задовольнила відверто протиправні вимоги регіоналів. Нею було вирішено зупинити справу на час розгляду в адміністративному суді іншої справи про оскарження корупційних рішень Дніпродзержинської міської ради.

Зазначені обставини є фактичною поразкою влади не стільки у спробі незаконного демонтажу рекламних конструкцій, як у перешкоджанні громадсько-політичній діяльності Віталія Купрія.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...