App Store Google Play

Підставні дніпряни дерибанили ліс у столиці

27.06.2012 11:56

Підставні особи з Дніпропетровська за 200 гривень отримали по 15 соток лісу столиці. Про це повідомила журналіст Ірина Федорів у блозі на «Українській правді».

За її словами, журналісти пообіцяли встановлювати осіб, на яких Коцюбинська селищна рада незаконно оформила ділянки в Біличанському лісі, де під забудову було роздано близько 100 гектарів лісу.

«Список власників був оприлюднений в останньому блозі Наталки Соколенко. Більшість осіб встановлюється за допомогою інтернету. Ми їх постійно оновлюємо. Так було знайдено Олександра Оржеха з Дніпропетровська - асистента кафедри Національної металургійної академії. Він розповів редакції, що з ним сталося кілька років тому», - каже Федорів.

За словами Оржеха, за 200 гривень він дозволив зробити копію ідентифікаційного коду.

«Ідеш по вулиці, до тебе підходять і запитують, чи не хочеш заробити 150-200 гривень, якщо даси скопіювати ідентифікаційний код. Заходиш в офіс, тебе ведуть до нотаріуса, ти ставиш підпис. Отримав гроші і пішов собі. Вже потім дізнався, що до чого. Викликали до прокуратури. Їм розповів те ж саме, що і вам», - сказав Оржех.

У списку він впізнав і свого друга - Олександра Онищенка.

«Друзів «розселили» через паркан на вулиці Травневій (у списку вони під номером 52 та 54). За словами Оржеха, вони в той день ходили удвох здавати копії ідентифікаційних кодів. Охочих заробити по 200 гривень було чимало», - каже Федорів.

«За 200 гривень людина через свою необачність позбулася законного права отримати земельну ділянку, а хтось вклав 200 гривень і заробив на купівлі-продажу 15 соток лісу в столиці. Цей випадок не є поодиноким. Виявлені нами станом на зараз підставні особи - мешканці Дніпропетровської області», - каже Федорів.

Були і люди, які документів не давали і про те, що їм нібито виділяли якісь ділянки нічого не чули.

«Десь два місяці тому до нас приходив дільничний. І я вже теж знаю про цю історію. Я не знаю, як так вийшло. Може, в руки комусь потрапила копія мого паспорту. Мені за гроші не пропонували дати свій ідентифікаційний код», - розповіла дніпропетровчанка Каріна Габрелян, яка стала власником 10 соток столичного лісу.

Ще одна жертва земельної афери з Дніпропетровська повідомила, що документів нікому не давала, грошей не отримувала, а нині потерпає від дзвінків.

«Я в курсі цієї історії завдяки слідчим, які мені часто телефонували і розпитували. Я тоді була студенткою, працювала неофіційно, часто змінювала роботу і надавала різним роботодавцям копії своїх документів. Але я ніде свій підпис не ставила і нічого не отримувала. Я хочу щоб це все швидше закінчилось і не хочу, щоб мене турбували», - сказала дівчина, яка побажала не називатися.

Рішення про виділення цих ділянок суд в апеляційній інстанції визнав незаконними і скасував.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...