App Store Google Play

Дніпропетровський Фронт Змін домагатиметься скасування медичної реформи

27.06.2012 15:36

Депутати міськради від «Фронту Змін» ініціюють скасування медичної реформи. Про це голова фракції «Фронту Змін» у Дніпропетровській міській раді Андрій Павелко заявив на черговій сесії міськради.

За його словами, позитивні результати проведення медичної реформи в Дніпропетровську викликають сумніви.
«У місті закривають поліклініки, скорочують лікарів, молоді мами пікетують лікувальні заклади, протестуючи проти закриття жіночих консультацій та переведення їх в дитячі поліклініки. Люди не можуть отримати кваліфіковану допомогу за місцем проживання», - сказав Андрій Павелко.

Він також сказав, що у Києві з 1 липня експеримент медичної реформи призупинено до підбиття проміжних підсумків і його подальше здійснення буде узгоджуватися з громадськими організаціями та профспілками медиків.

«Якщо в Києві призупиняють медреформу, то чому у нас необхідно її впроваджувати всупереч думці медиків і жителів міста? Ми вимагаємо припинити проведення медекспериментів над жителями міста, припинити закривати поліклініки і скорочувати лікарів. Необхідно підтримати ініціативу городян і направити звернення від депутатського корпусу до Верховної Ради про підготовку відповідного законопроекту», - заявив Андрій Павелко.

Він також додав, що медична реформа у нинішньому її вигляді тільки шкодить жителям Дніпропетровської області, особливо незахищеним верствам населення.

«Сьогодні медична реформа неактуальна, не фінансується в достатньому обсязі і не може в такому вигляді проводитись в області. Між тим міська рада уникає відповідальності ініціювати на рівні області пропозицію про внесення законопроекту до Верховної Ради про те, щоб дану медичну реформу зупинити до висновків відповідних органів», - наголосив депутат міської ради.

Водночас міський голова Іван Куліченко заявив, що міська рада не має права скасувати ініційовану вищим органом медичну реформу.

"Реформа передбачає, що дніпропетровців лікуватимуть сімейні лікарі. Це не підлягає сумніву. Звичайно, є помилки, є невдалі кроки, але реформа триватиме," - відрізав мер Дніпропетровська.

В якості компромісу Куліченко запропонував Андрієві Павелку увійти до складу комісії, яка займається питаннями реформу на Дніпропетровщині.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...