App Store Google Play

Дніпропетрвоський прокурор обклав даниною незаконні заклади на березі

26.06.2012 14:50
Громадянський актив Дніпра (ГРАД) офіційно звернувся до генерального прокурора України Віктора Пшонки з проханням дати публічну оцінку діяльності Дніпропетровського міжрайонного екологічного прокурора Віктора Ступи щодо охорони прибережної зони у Дніпропетровську, а також пояснити громадськості, чому у місті досі не упорядкована діяльність численних закладів на березі Дніпра.

Як заявляє у зверненні координатор ГРАД Василь Сухов, на відміну від Києва, де зусиллями екологічної прокуратури набережна Дніпра очищається від ресторанів та готелів, у Дніпропетровську навпаки - численні незаконні об'єкти скидають неочищені, в тому числі і фекальні стоки і продовжують функціонувати під «кришою» місцевого керівника цього органу - Віктора Ступи. Переважна більшість цих закладів введені в експлуатацію з порушенням усіх можливих норм і правил, а деякі й поготів працюють незаконно.

Як повідомляють власники прибережних закладів, їх обклали величезною щомісячною даниною в інтересах органів нагляду. Сума коливається в межах 1-10 тисяч доларів з кожного розташованого біля Дніпра об'єкта.

Однак громадськість прагне робити висновки не на підставі здогадок, а на підставі конкретної інформації, відтак ГРАД вимагає проведення перевірки діяльності пана Ступи силами генеральної прокуратури, на час якої він мусить бути відсторонений від виконання службових обов'язків.

Одним з об'єктів, що викликає величезну кількість питань,є банно-спортивний розважальний комплекс ТОВ «Олед» (Набережна Заводська, 82д). Він розташований безпосередньо у прибережній природоохоронній зоні. Цей об'єкт був зведений як «самобуд» на само захопленій землі. Завданий державі биток сягає 70 тисяч гривень. Виконком міської ради Дніпропетровська надав Дніпропетровській міжрайонній екологічній прокуратурі всі необхідні документи, що свідчать про порушення закону, однак Ступа не вдається до жодних заходів прокурорського реагування.

Ініціативу взяв на себе прокурор Бабушкінського району, який порушив кримінальну справу відносно бізнесменів, яким «екологічний» прокурор складає протекцію своєю бездіяльністю.

Таке демонстративне нехтуваннями Правом з боку пана Ступи привело до того, що члени його родини також почали поводитись аж ніяк не законослухняно. Зокрема, його дружина, пані Світлана, у вересні минулого року продала баню на вулиці Собінова, 10Б, однак податок на землю сплатити «забула». У підсумку бюджет недоотримав понад 100 тисяч гривень. Сума, погодьтесь, немаленька. І стягнути її з родини прокурора, який у приватних бесідах стверджує, що покровителем його є сам кум президента - Віктор Пшонка, справа не з легких.

Нагадаємо, що Віктор Ступа очолив Дніпропетровську екологічну прокуратуру у жовтні минулого року - одразу після її створення. Нова структура була створено спеціально під Віктора Федосійовича після того, як його «попросили» з посади прокурора міста Дніпропетровська.

На передостанній своїй посаді Ступа запам'ятався хіба що скандалом з «кидком» бригади робітників, які звинуватили прокурора у невиплаті їм 122 тисяч гривень за облицювання будівлі міської прокуратури.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...