App Store Google Play

Королевська обійшлася без УМних

25.06.2012 18:38
Став відомий список потенційних кандидатів в народні депутати від партії «Україна - Вперед!». Він налічує 200 кандидатур. З 90 заповнених жителями Дніпропетровської області анкет партія відібрала 19 - по кількості мажоритарних виборчих округів.

«Відкрите голосування по Народному списку буде проводитися з 25 червня по 27 липня 2012 року на сайті партії« України - Вперед!» в пунктах для голосування, розташованих на вулицях населених пунктів. Підсумком голосування буде рейтинг кандидатів Народного списку, визначений за сукупністю поданих за них голосів. Остаточні результати будуть підведені з'їздом партії », - йдеться на сайті партії.

Цікаво, що кандидатури відомих дніпропетровців, заявлені в Народний список: депутат Дніпропетровської міськради Сергій Жуков, головний редактор «Популярної газети» Андрій Богатирьов та регіональний координатор коаліції виборчих ініціатив Іван Маркевич, - відбір не пройшли.

Коли стали відомі підсумки голосування, Сергій Жуков, голова фракції УМ в Дніпропетровській міській раді, повідомив кореспонденту газети «ЛИЦА», що «обурений тим, що хтось розмістив його кандидатуру на сайті партії Наталії Королевської».

«Я анкету не заповнював. Цілий тиждень вже мене штурмують однопартійці. Тобто хтось за мене заповнив анкету! Я написав лист про те, щоб її зняли звідти», - коментує Жуков.

За його словами, партія «Україна Майбутнього» однозначно буде йти на вибори, можливо навіть вступить в Об'єднану опозицію «За Батьківщину».

Чому коментар Жукова з'явився лише після оприлюднення результатів голосування, «ЛИЦА» не повідомляють. Водночас, газета запевнює, що представники Ума оприлюднять своїх кандидатів у народні депутати не раніше серпня.

Список кандидатів-мрійників від Дніпропетровської області - у ньому лише "красиві":

Богун Віктор Павлович
Курдаченко Ліна Анатоліївна
Кущ Олексій Миколайович
Нікітенко Олег Геннадійович
Романов Валерій Петрович
Саєнко Олена Батьківна
Скрипаченко Юлія Павлівна
Таланкін Андрій Геннадійович
Телуєв Сергій Вікторович
Терновский Андрій Миколайович
Тигов Олександр Олександрович
Тітов Євгеній Михайлович
Туровська Ірина Львівна
Федянович Анна Віталіївна
Федоров Андрій Володимирович
Швидченко Андрій Володимирович
Шкута Сергій Васильович

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...