App Store Google Play

Королевська обійшлася без УМних

25.06.2012 18:38
Став відомий список потенційних кандидатів в народні депутати від партії «Україна - Вперед!». Він налічує 200 кандидатур. З 90 заповнених жителями Дніпропетровської області анкет партія відібрала 19 - по кількості мажоритарних виборчих округів.

«Відкрите голосування по Народному списку буде проводитися з 25 червня по 27 липня 2012 року на сайті партії« України - Вперед!» в пунктах для голосування, розташованих на вулицях населених пунктів. Підсумком голосування буде рейтинг кандидатів Народного списку, визначений за сукупністю поданих за них голосів. Остаточні результати будуть підведені з'їздом партії », - йдеться на сайті партії.

Цікаво, що кандидатури відомих дніпропетровців, заявлені в Народний список: депутат Дніпропетровської міськради Сергій Жуков, головний редактор «Популярної газети» Андрій Богатирьов та регіональний координатор коаліції виборчих ініціатив Іван Маркевич, - відбір не пройшли.

Коли стали відомі підсумки голосування, Сергій Жуков, голова фракції УМ в Дніпропетровській міській раді, повідомив кореспонденту газети «ЛИЦА», що «обурений тим, що хтось розмістив його кандидатуру на сайті партії Наталії Королевської».

«Я анкету не заповнював. Цілий тиждень вже мене штурмують однопартійці. Тобто хтось за мене заповнив анкету! Я написав лист про те, щоб її зняли звідти», - коментує Жуков.

За його словами, партія «Україна Майбутнього» однозначно буде йти на вибори, можливо навіть вступить в Об'єднану опозицію «За Батьківщину».

Чому коментар Жукова з'явився лише після оприлюднення результатів голосування, «ЛИЦА» не повідомляють. Водночас, газета запевнює, що представники Ума оприлюднять своїх кандидатів у народні депутати не раніше серпня.

Список кандидатів-мрійників від Дніпропетровської області - у ньому лише "красиві":

Богун Віктор Павлович
Курдаченко Ліна Анатоліївна
Кущ Олексій Миколайович
Нікітенко Олег Геннадійович
Романов Валерій Петрович
Саєнко Олена Батьківна
Скрипаченко Юлія Павлівна
Таланкін Андрій Геннадійович
Телуєв Сергій Вікторович
Терновский Андрій Миколайович
Тигов Олександр Олександрович
Тітов Євгеній Михайлович
Туровська Ірина Львівна
Федянович Анна Віталіївна
Федоров Андрій Володимирович
Швидченко Андрій Володимирович
Шкута Сергій Васильович

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...