App Store Google Play

Вілкул оцінив найрентинговіші виші області та побажав їм вдалого набору

22.06.2012 17:42
Губернатор Олександр Вілкул під час засідання Ради ректорів при Дніпропетровській облдержадміністрації привітав виші Дніпропетровщини, які увійшли до першого десятку кращих ВНЗ у престижних рейтингах «Топ-200 Україна» та «Компас».

Нагадаємо, що Національний гірничий університет посів 7 місце у рейтингу ЮНЕСКО «Топ-200 Україна», а Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара - 9 місце в цьому ж рейтингу.

Голова Дніпропетровської ОДА Олександр Вілкул привітав ректорів згаданих вишів із високими досягненнями під час засідання ради ректорів при обласній держадміністрації.

Рейтинг вишів «Топ-200 Україна» формує міжнародна група експертів у співпраці з Європейським центром з вищої освіти (ЮНЕСКО СЕПЕС) і центром «Євроосвіта». Мета проекту - надання достовірної, об'єктивної порівняльної інформації про якість освітніх послуг у вишах України. Методика рейтингу відповідає міжнародним принципам ранжирування університетів. Вона передбачає проведення порівняльного аналізу досягнень вузів різних типів на основі використання групи універсальних критеріїв. Результати рейтингу «Топ-200 Україна» щорічно презентуються на міжнародних форумах і конференціях IREG Observatory з академічного ранжирування і досягнень.

«Топ-200 Україна» відображає перетворення у сфері вищої освіти і дозволяє сформувати повне уявлення про конкурентоспроможність вишу, його освітній та науково-дослідний потенціал.

Крім того, в іншому відомому рейтингу - «Компас», що визначає лідерів за напрямками підготовки, - Національний гірничий університет посів 6 місце, Національна металургійна академія України - 7, Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара, Державний вищий навчальний заклад «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури», Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна - 8 місце у різних категоріях.

Нагадаємо, що вступна кампанія 2012 року триватиме з 02 по 31 липня. У цей термін абітурієнти матимуть можливість подати документи для вступу у вищий навчальний заклад (ВНЗ).

Вступник може подати заяву в письмовій (яку абітурієнт заповнює в приймальній комісії) або в електронній формі не більше, ніж до п'яти ВНЗ України та не більше ніж на три спеціальності у кожному з них.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...