App Store Google Play

Правоохоронці відновили психологічний портрет терориста Сукачова

22.06.2012 09:06

Ватажка підривників у Дніпрі Віктора Сукачова правоохоронці охарактеризували як байдужого до болю і страждань, яких він заподіяв людям. У нього відсутнє співпереживання і почуття жалю до постраждалих.

"У цієї людини досить високий рівень IQ, він начитаний, чудово орієнтується в питаннях політики і інших аспектах. Просунутий користувач інтернету. Мабуть, через інтернет він дізнався про жорстокого серійного вбивцю Теда Качинського, відомого в США як "Унабомбер". Той теж був ученим - доктором математики, і прославився тим, що протягом майже 20 років відправляв адресатам посилки з вибуховими пристроями, які забирали людські життя. Його знайшли в покинутій хатинці в глибинці. Ніхто й подумати не міг, що це той самий терорист", - заявив один зі співробітників СБУ, пише "Сегодня".

За словами правоохоронця, Сукачов уявляв себе таким невловимим підривником. Він і нік собі такий же взяв - Unabomber. Але він вважав, що сам довго не протримається, тому працював зі спільниками.

У свою чергу прокурор Дніпропетровської області Наталія Марчук розповіла, що Сукачов позбавлений таких якостей, як співпереживання і навіть почуття жалю до жертв, якими виявилися прості перехожі, у тому числі пенсійного віку.

"Мене складно чимось здивувати. Але до постраждалих ті, хто заподіяв їм біль і страждання, залишаються абсолютно байдужими. Але ж це люди, які мають досить високий рівень освіченості, певний соціальний статус у суспільстві. І вони абсолютно байдужі до того, що в листопаді минулого року від їх вибухового пристрою хтось загинув, а в квітні нинішнього комусь відірвало руку. Їх власні оцінки того, що сталося асоціальні в повному сенсі цього слова - постраждалих обвинувачені вважають лише "побічним ефектом" своїх вибухів", - повідомила Марчук.

Як відомо, Сукачов працював на кафедрі політології Дніпропетровського національного університету ім. Олеся Гончара з листопаду 2011 року. Він виграв конкурс на заміщення вакантної посади. Негативних характеристик з попередніх місць роботи в нього не було. Сукачов закінчив цей же університет у 2000 році, дисертацію написав на тему "Політична довіра як сладова суспільства". Викладав у гімназії, був консультантом політичних партій, аналітиком.

Всі, хто знає Віктора по роботі й в особистому житті, не можуть повірити у офіційну версію слідства.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...