App Store Google Play

Дніпропетровська міліція отримала медалі "за знешкодження терористів"

19.06.2012 14:57

У Дніпропетровську відбулося нагородження співробітників міліції, які відзначилися при затриманні терористів, що вчинили вибухи 27 квітня нинішнього року.

Начальник ГУ УМВС України в Дніпропетровській області, генерал-майор Віктор Бабенко вручив відзнаки та грамоти 13 підлеглим - керівникам підрозділів, оперуповноваженим, експертам, інспекторам дорожньо-патрульної і патрульно-постової служби.

«Усіх 13 співробітників відзначили за сумлінне ставлення до виконання службових обов'язків, справи боротьби зі злочинністю, високопрофесійні дії та оперативність», - повідомили в прес-службі обласного управління міліції.

Серед нагороджених заступник начальника ГУ МВС - начальник кримінальної міліції Валерій Мазан, начальник слідчого управління Олександр Гриза, начальник обласного управління карного розшуку Андрій Шевельов та інші.

Нагородження відзначених, але без зайвого розголосу, відбулося і в обласному управлінні СБУ.

«Наших співробітників, які брали участь у розкритті резонансного злочину, відзначили відомчими нагородами», - повідомив  «Дню» керівник прес-служби УСБУ в Дніпропетровській області Ігор Воловик. За його словами, існує повна впевненість в тому, що в ході розслідування були затримані саме ті люди, які причетні до вибухів у центрі Дніпропетровська.

Обіцяне Президентом В.Януковичем і головою облдержадміністрації О.Вілкул заохочення за розкриття злочину в два мільйони гривень, співробітники міліції і СБУ поки не отримували. Сам губернатор з цього приводу заявив на прес-конференції, що необхідно дочекатися закінчення слідства.

«День»

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...