App Store Google Play

У Дніпропетровську ноу-хау – знову будують «хрущовки»

18.06.2012 08:51

Таким чином обласна влада Дніпропетровщини на чолі з головою ОДА Олександром Вілкулом виконують «соціальні ініціативи» Президента Януковича «Доступне житло». Як зазначають в прес-службі облдержадміністрації, житло буде продаватися молодим родинам в кредит за державною програмою 3%-вої іпотеки терміном на 15 років.

В планах - будівництво цілого мікрорайону доступного житла на житловому масиві «Лівобережний-3». Планується звести 16 п'ятиповерхових будинків на понад 1 тисячу квартир. Ціна одного квадратного метра в цих квартирах буде на 20-30% нижчою від середньоринкової.

Такий рівень вартості буде досягнуто за рахунок того, що проект будівництва розроблений за кошти обласного бюджету, земельна ділянка під будівництво була відведена безкоштовно, а комунікації і мережі до неї були підведені за рахунок бюджетних коштів або за кошти власників мереж.

Незважаючи на меншу вартість, новозбудоване житло матиме сучасне планування, автономне опалення і відповідатиме сучасним вимогам комфорту і функціональності.

Наразі будівництво першого п'ятиповерхового будинку на 63 квартири у рамках зазначеного проекту перебуває в стадії завершення. 13 червня 2012 року оголошено тендер на будівництво другого п'ятиповерхового будинку, а незабаром буде оголошено тендер на будівництво ще трьох таких будинків.

«Забезпечення соціальним і доступним житлом жителів Дніпропетровщини є одним з першочергових завдань обласної влади з підвищення якості життя громадян. Тож в регіоні поряд з реалізацією загальнодержавних програм в цьому напрямку розроблені і реалізуються адресні проекти будівництва такого житла», - сказав Олександр Вілкул.

Нагадаємо, востаннє питання «соціального житла» у вигляді п'ятиповерхівок з вибухонебезпечними газовими колонками піднімалося на теренах нашої країни понад 60 років тому. Тоді в рамках скорого настання комунізму лише в Дніпропетровську було побудовано понад 300 будинків.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...