App Store Google Play

Міліція: Не буває поганих дітей, бувають погані батьки!

18.06.2012 11:14
- Величезна кількість вільного часу у дитини і відсутність пильного батьківського ока - не завжди йде на користь  дітям. У цьому переконана  начальник відділу кримінальної міліції у справах дітей ГУМВС України в Дніпропетровській області, підполковник міліції Ірина Качинська.

- Діти відрізняються від нас, дорослих, вони по-іншому мислять, по-іншому діють, часто їх дії (або бездіяльність) абсолютно  непередбачувані, - розповіла вона в редакції газети "Днепр вечерний" про небезпеки, які підстерігають дітей в дні літніх канікул.

Зазвичай влітку більшість дітей від'їжджають відпочивати на море, в табори або ж їх відправляють до бабусь  і дідусів в сільську місцевість. На думку Ірини Валеріївни, саме ця міграція є причиною зниження злочинності в літній період на Дніпропетровщині.

Водночас, згідно зі статистикою, саме в літній період найчастіше трапляються дитячі і підліткові злочини майнового характеру, особливо крадіжки. Занадто великою є спокуса легкої наживи.

Головною причиною порушень, які скоюють неповнолітні, є байдужість батьків, а якщо сказати точніше - неправильне виховання, відсутність контролю, брак любові і уваги до дитини.

Крім того, внаслідок батьківської байдужості  трапляються трагічні  інциденти, які закінчуються для дітей пораненнями, опіками і навіть летальними випадками. Коли слідчі органи починають розбиратися в тому, що сталося,  в 90 відсотках головною причиною трагедій є недогляд батьків.

Ірина Валеріївна звертається до дорослих: якщо ви їдете відпочивати і берете з собою дитину, слід займатися не собою, а уважно стежити за малечею.

Не буває поганих дітей. Бувають погані батьки, які недостатньо уваги приділяють своїй дитині, - підсумувала Качинська.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...