App Store Google Play

Фан-зони у Дніпропетровську не буде

18.06.2012 16:16

Мер Дніпропетровська Іван Куліченко не лише «провалив» проведення чемпіонату Європи з футболу у нашому місті, але й не спромігся організувати фан-зону для перегляду матчів.

Організатори фан-зони компанія «Дія», яка отримала ліцензію УЄФА на трансляцію Євро-2012 на Фестивальному причалі, розповсюдила заяву, у якій оголосила про закриття так і не відкритого проекту.

«Після неодноразових спроб запустити трансляцію матчів Євро-2012, з технічних причин ми змушені повністю закрити цей проект», - йдеться в листі.

«Дія» через ЗМІ вибачилась перед уболівальниками та партнерами за те, що не змогла виконати взяті на себе зобов'язання.

Компанія так і не змогла поборотися з правоохоронцями та прокуратурою, які навідріз відмовились давати «добро» на відкриття фан-зони, та з міською владою, які не схотіли допомогти організаторам.

Водночас інші організатори, одним  з яких є директор ТЦ «Пасаж» Владлен Тимошенко, без зайвих зусиль змогли отримати дозвіл на проведення фан-фестивалю на головній площі міста.

Нагадаємо, що ТЦ «Пасаж» не вперше отримує пільги від міста: рік тому його власників звільнили від сплати чималенької суми до бюджету міста на розвиток інженерної інфраструктури міста. Лобіював прийняття рішення та захищав власників центральної площі Дніпропетрвоська саме Іван Куліченко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Сьогодні хочу відкрити про себе декілька страшних таємниць. Я – з тих, хто замовляє каву українською, не купляє на касі пластикові пакети, підтримує Січеславську, а ще я - віруюча людина.Я завжд...
Спрощена видача російських паспортів для жителів ТОТ (тимчасові окуповані території) - крок передбачуваний. Аналогічні кроки Кремль здійснював на рубежі 90-их/2000-их для Абхазії та Осетії.Що це дає К...
Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...