App Store Google Play

Фан-зони у Дніпропетровську не буде

18.06.2012 16:16

Мер Дніпропетровська Іван Куліченко не лише «провалив» проведення чемпіонату Європи з футболу у нашому місті, але й не спромігся організувати фан-зону для перегляду матчів.

Організатори фан-зони компанія «Дія», яка отримала ліцензію УЄФА на трансляцію Євро-2012 на Фестивальному причалі, розповсюдила заяву, у якій оголосила про закриття так і не відкритого проекту.

«Після неодноразових спроб запустити трансляцію матчів Євро-2012, з технічних причин ми змушені повністю закрити цей проект», - йдеться в листі.

«Дія» через ЗМІ вибачилась перед уболівальниками та партнерами за те, що не змогла виконати взяті на себе зобов'язання.

Компанія так і не змогла поборотися з правоохоронцями та прокуратурою, які навідріз відмовились давати «добро» на відкриття фан-зони, та з міською владою, які не схотіли допомогти організаторам.

Водночас інші організатори, одним  з яких є директор ТЦ «Пасаж» Владлен Тимошенко, без зайвих зусиль змогли отримати дозвіл на проведення фан-фестивалю на головній площі міста.

Нагадаємо, що ТЦ «Пасаж» не вперше отримує пільги від міста: рік тому його власників звільнили від сплати чималенької суми до бюджету міста на розвиток інженерної інфраструктури міста. Лобіював прийняття рішення та захищав власників центральної площі Дніпропетрвоська саме Іван Куліченко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...