App Store Google Play

Фан-зони у Дніпропетровську не буде

18.06.2012 16:16

Мер Дніпропетровська Іван Куліченко не лише «провалив» проведення чемпіонату Європи з футболу у нашому місті, але й не спромігся організувати фан-зону для перегляду матчів.

Організатори фан-зони компанія «Дія», яка отримала ліцензію УЄФА на трансляцію Євро-2012 на Фестивальному причалі, розповсюдила заяву, у якій оголосила про закриття так і не відкритого проекту.

«Після неодноразових спроб запустити трансляцію матчів Євро-2012, з технічних причин ми змушені повністю закрити цей проект», - йдеться в листі.

«Дія» через ЗМІ вибачилась перед уболівальниками та партнерами за те, що не змогла виконати взяті на себе зобов'язання.

Компанія так і не змогла поборотися з правоохоронцями та прокуратурою, які навідріз відмовились давати «добро» на відкриття фан-зони, та з міською владою, які не схотіли допомогти організаторам.

Водночас інші організатори, одним  з яких є директор ТЦ «Пасаж» Владлен Тимошенко, без зайвих зусиль змогли отримати дозвіл на проведення фан-фестивалю на головній площі міста.

Нагадаємо, що ТЦ «Пасаж» не вперше отримує пільги від міста: рік тому його власників звільнили від сплати чималенької суми до бюджету міста на розвиток інженерної інфраструктури міста. Лобіював прийняття рішення та захищав власників центральної площі Дніпропетрвоська саме Іван Куліченко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...