App Store Google Play

Фан-зони у Дніпропетровську не буде

18.06.2012 16:16

Мер Дніпропетровська Іван Куліченко не лише «провалив» проведення чемпіонату Європи з футболу у нашому місті, але й не спромігся організувати фан-зону для перегляду матчів.

Організатори фан-зони компанія «Дія», яка отримала ліцензію УЄФА на трансляцію Євро-2012 на Фестивальному причалі, розповсюдила заяву, у якій оголосила про закриття так і не відкритого проекту.

«Після неодноразових спроб запустити трансляцію матчів Євро-2012, з технічних причин ми змушені повністю закрити цей проект», - йдеться в листі.

«Дія» через ЗМІ вибачилась перед уболівальниками та партнерами за те, що не змогла виконати взяті на себе зобов'язання.

Компанія так і не змогла поборотися з правоохоронцями та прокуратурою, які навідріз відмовились давати «добро» на відкриття фан-зони, та з міською владою, які не схотіли допомогти організаторам.

Водночас інші організатори, одним  з яких є директор ТЦ «Пасаж» Владлен Тимошенко, без зайвих зусиль змогли отримати дозвіл на проведення фан-фестивалю на головній площі міста.

Нагадаємо, що ТЦ «Пасаж» не вперше отримує пільги від міста: рік тому його власників звільнили від сплати чималенької суми до бюджету міста на розвиток інженерної інфраструктури міста. Лобіював прийняття рішення та захищав власників центральної площі Дніпропетрвоська саме Іван Куліченко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...