App Store Google Play

Тягнибок в Дніпропетровську зустрівся з представниками бізнесу

15.06.2012 09:43
14 червня під час візиту до Дніпропетровська лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок взяв участь у Всеукраїнському віче представників малого та середнього бізнесу. Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровської обласної організації ВО «Свобода».

Під час віче було підписано резолюція про заборону торгівлі землями сільськогосподарського призначення, заборони приватизації стратегічних підприємств, захисту малого і середнього бізнесу.

Олег Тягнибок вважає позитивним моментом, що підприємці не просто готові працювати для своїх сімей і своєї країни, але і захищати свої права.

«Підприємництво фактично має бути основою держави. А насправді держава будується як країна багатіїв і злиднів, олігархів і бідняків. Середній клас практично повністю зруйнований. Підприємці позбавлені можливості працювати на себе через перешкод в законодавстві, корупцію», - підкреслив Олег Тягнибок.

Лідер ВО «Свобода» зазначив, що підприємці розуміють необхідність політичної боротьби за свої права і участь у політиці. Олег Тягнибок нагадав, що 20% членства ВО «Свобода» - представники малого і середнього бізнесу.

«Підприємці розуміють, що не потрібно уникати політики. Неможливо боротися з політиком Януковичем, політиком Азаровим, політиком Тігіпко без політики. Це все одно, що прийти до доктора і казати: «Вилікуй мене без медицини». До влади повинні прийти ті політики, які будуть відстоювати інтереси малого та середнього бізнесу », - заявив Олег Тягнибок.

На думку політика, усвідомлення того, що представники малого і середнього бізнесу вже ведуть політичну боротьбу, вже в політиці, і повинні змінювати систему, а не просто косметично правити окремі закони - запорука успіху.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...