App Store Google Play

Ставленик Ахметова робить з Дніпропетровщини концтабір – «Cвобода»

15.06.2012 13:37
Під час зустрічі з представниками національно-патріотичної громадськости Дніпропетровська лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок заявив: намісник Януковича на Дніпропетровщині Олександр Вілкул встановив у краї один із найбільш антисоціальних та антиукраїнських різновидів режиму внутрішньої окупації.

В абсолютно проукраїнській області, де понад 78% населення складають українці і понад 67% населення вважає рідною українську мову, влада відверто знущається з національних почуттів українців, випробовуючи їхнє терпіння: спочатку Вілкул ініціював ухвалення облрадою заяви на підтримку Табачніка, тепер змушує чиновників збирати підписи проти міфічних "утисків" російської мови - зазначив Олег Тягнибок.

Очільник "Свободи" підкреслив, що за правління Вілкула, який є ставлеником донецького олігарха Ріната Ахметова, Дніпропетровщина перетворилася на економічну колонію Донбасу: енергогенерувальні компанії перейшли у власність Ахметова, місцевий бізнес "кладуть" під "данєцкіх". Дніпропетровська область, яка є донором державного бюджету, фінансується за залишковим принципом, а очільник ОДА і його свита удають, наче так і треба.

Випадком кричущої соціальної українофобії Олег Тягнибок назвав відсутність індексації зарплат бюджетників і пенсій у держбюджеті 2012 року. Внаслідок цього працівники бюджетної галузі (а це сотні тисяч людей - лікарів, учителів, службовців, сотні тисяч пенсіонерів) не отримають цього року належні їм понад 600 мільйонів гривень.

Лідер націоналістів наголосив: на тлі соціально-економічного колапсу і зубожіння людей команда Вілкула провадить репресії проти місцевої опозиції, зокрема проти депутата Дніпродзержинської міської ради свободівця Віталія Купрія.

"У козацькому краї ставленик Ахметова будує такий собі концтабір - новітню "донецько-криворізьку республіку"" - підсумував лідер "Свободи".

 

прес-служба ВО "Свобода" 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...