App Store Google Play

Після виходу Загіда Краснова з СІЗО його завод отримав ще 52 мільйони

15.06.2012 16:49

ДП «Управління промислових підприємств Державної адміністрації залізничного транспорту України» 8 червня за результатами тендеру уклало низку угод на придбання залізобетонних виробів на загальну суму 185,81 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

ПрАТ «Гніванський завод спецзалізобетону» отримає 59,00 млн грн., ПрАТ «Коростенський завод залізобетонних шпал» - 58,91 млн грн., ПрАТ «Запорізький завод залізобетонних шпал» - 51,69 млн грн., ДП «Старокостянтинівський завод залізобетонних шпал» - 16,20 млн грн.

Шпали залізобетонні попередньо напружені колії 1520 мм на Р65 (CБ-3-0, СБ-3-1 Р 65, 1 сорт) коштуватимуть 458 грн/од. Шпали типу Ш 1-3 1 сорт - 298 грн/од.

З початку 2012 року ДП «Управління промислових підприємств Державної адміністрації залізничного транспорту України» уклало угоди на постачання товарів та послуг на загальну суму 1,21 млрд грн.  

З цієї суми Коростеньський завод отримав підряди на 305,86 млн грн., Гніванський завод - на 282,95 млн грн., Старокостянтинівський - на 138,33 млн грн. Ці заводи контролюються Міністерством інфраструктури.

ПрАТ «Запорізький завод залізобетонних шпал» отримав підряди на 112,10 млн грн. Основними акціонерами компанії є дніпропетровські підприємці Загід Краснов та Ігор Левін. В травні Краснова було затримано в рамках розслідування карної справи чотирирічної давнини по ДТП нібито за участю бізнесмена. Після тижня в СІЗО його випустили на підписку про невиїзд.

НАШІ ГРОШІ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...