App Store Google Play

Дніпряни ліквідували стихійну парковку перед обласною прокуратурою

14.06.2012 09:32
Активісти громадських рухів "ЗОВ" і "СтопХам", а також пересічні мешканці Дніпропетровська провели спільну акцію з усунення стихійної парковки на центральній міській алеї проспекту Карла Маркса. Про це повідомляє сайт руху "Закон один для всіх".

Приводом для проведення акції стало перетворення пішохідної зони проспекту на паркувальний майданчик. Дуже часто одна з двох алей майже повністю була заставлена машинами, що вкрай ускладнювало прохід для пішоходів.

Примітно, що на алеї лишали свої автівки не лише пересічні мешканці Дніпропетровська, а й співробітники обласної прокуратури, яка знаходиться навпроти. Вочевидь, самій прокуратурі було дуже зручно паркувати там свої авто, тому вони не чинили жодних дій, аби ця стихійна парковка зникла з території міста.

Городяни проявили акт самоорганізації: за міських сайтах і в соціальних мережах було розміщено запрошення на акцію з благоустрою алеї навпроти обласної прокуратури, було призначено час і місце збору. На захід зібралося близько двадцяти добровольців.

Для усунення можливості стихійного паркування потрібно було зробити зовсім небагато: перекрити можливість заїзду на алею автотранспорту. В якості перешкоди були обрані квіткові клумби, розташовані поруч на тротуарі. Активісти лише перемістили ці об'єкти благоустрою на кілька метрів, чим частково і вирішили проблему. Частково, оскільки повністю перекрити в'їзд неможливо - особливо бажаючі можуть заїхати на алею трамвайними рейками.

На ранок наступного дня активісти прийшли подивитися на результати своєї роботи і пересвідчитися, мала акція успіх чи ні. Городяни дуже здивувалися тому, що побачили на ранок: біля старого в'їзду на алею ходили інспектори ДАІ і відгонили водіїв, які намагалися прорватися на свої нагріті місця через рейки або просто припаркуватися поруч.

На питання, з якої причини вони тут стоять, була отримана відповідь, що віднині тут має чергувати наряд. Не пропав патруль ДАІ з цього перехрестя і через три дні - досі міліціянти невблаганно розганяють тих, хто звик паркуватися на пішохідній алеї.

"ЗОВ" сподівається, що даний пост на розі пр. Карла Маркса і вул. Барікадної стане постійним, і висловлює величезну подяку керівникам Дніпропетровської ДАІ за проявлену ініціативу.

"ЗОВ" звертається до всіх водіїв: залишаючи машину в недозволеному місці, Ви порушуєте ПДР і проявляєте неповагу до пішоходів. Думайте про те, чи пройде пішохід між Вашою машиною і будівлею, біля якої Ви припаркувалися, чи пройде молода мама з коляскою, проїде чи інвалід у інвалідному візку в тому проміжку, який Ви їм залишили. Будьте людьми, думайте про інших, а не тільки про себе!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...