App Store Google Play

Тиждень без адвокатів: дніпропетровські терористи зізнаються у всьому

12.06.2012 09:46
СБУ об'єднала справи за торішніми вибухами в Харкові, Запоріжжі, а також в Дніпропетровську в одне провадження. У слідчих немає сумніву, що вибухи на сході України з жовтня минулого по квітень цього року - справа рук затриманих тиждень тому чотирьох жителів Дніпропетровська, повідомляє "Комсомольська Правда в Україні".

"Затримані дають свідчення, які закріплюються відтворенням обстановки - на місці події вони показують, як і куди підкладали вибухівку, Зібрано всі необхідні докази, в тому числі знімки з камер відеоспостереження, на яких зняті ці люди. Відомий тип вибухівки та її склад. Є підтвердження, що саме ці особи на одному Інтернет-ресурсі погрожували вибухом в Донецьку", - заявив глава СБУ Ігор Калінін.

За даними СБУ, ніякого політичного підтексту теракти не мали. Приводом для об'єднання цих справ в одне провадження служить навіть те, що сума ,яку вимагали підривники після минулорічних вибухів в Харкові, Запоріжжі та Дніпропетровську (16 листопада вони підірвали урну, загинув випадковий перехожий. - ред.), була одна й та сама. І якщо тоді вони її вимагали у підприємців, у чиїх супермаркетах закладали вибухівку, то цього разу зажадали гроші у правоохоронців.

"Вони дуже добре підготувалися до останніх квітневих вибухів у Дніпропетровську, начиталися шпигунської літератури. Міняли сім-картки на телефоні, адреси реєстрації в Інтернеті, навіть схему з кредитними картками запозичили. При цьому настільки були впевнені, що на їхній слід не вийдуть, що кожну ніч прогулювалися під вікнами СБУ в Дніпропетровську, перевіряючи, чи працюють по їх пошуку чи ні!", - повідомив начальник Головного слідчого управління СБУ Іван Дерев'янко.

Як розповів виданню слідчий, який брав участь у затриманні, коли на квартиру до ватажка пройшли співробітники СБУ, він від несподіванки втратив свідомість.

"Затримані дають свідчення, ми сподіваємося, щиросерді. Ніякого фізичного і психологічного тиску на них не чинилося. Ми сподіваємося, що до вересня розслідування буде завершено і справа піде до суду", - заявив Калінін.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...