App Store Google Play

ЄВРО-2012 таки пройде в Дніпропетровську, хоча й у бібліотеці

07.06.2012 15:39

У Дніпропетровську ніяк не можуть змиритися з тим, що футбольне свято пройде в сусідніх Донецьку та Харкові. Крім облаштування великого екрану на Фестивальному причалі, де будуть показувати прямі трансляції футбольних битв з українських і польських стадіонів, у місті вже встигли провести шкільне ЄВРО-2012. Несподівано не залишилися осторонь від футбольних баталій і ... бібліотекарі. Центральна міська бібліотека оголосила про проведення свого Євро-2012.

Саме змагання буде складатися з трьох етапів - спочатку всі конкурсанти пройдуть спеціальний квест, пише Комсомольская правда в Украине.

- Усі конкурсанти опиняться в образі вболівальників, які прибули на Євро, - розповіла заступник директора бібліотеки Лариса Савран. - Їм вручать картки з розписаними ролями та переліком завдань. Комусь дістанеться роль шотландця, який вдома забув свій кілт і йому треба буде знайти всі необхідні матеріали для того, щоб його «зшити». Всю цю інформацію він повинен шукати, користуючись фондом нашої бібліотеки. Буде в нас ще й роль тракториста з Дніпропетровського району - його завдання ми залишимо в таємниці. Після першого етапу залишаться 12 переможців.

Крім того, на цьому етапі учасники чемпіонату будуть вгадувати найзнаменитіших футболістів і демонструвати свої знання з  наймасовішого виду спорту на планеті.

Другий етап змагань виявить свого переможця на віртуальному футбольному полі - учасники розіб'ються на пари, виберуть собі певну збірну європейської країни і зіграють між собою на приставках Xbox в популярний у всьому світі футбольний симулятор «FIFA».
Решта два переможці змагатимуться в тому ж віртуальному футбольному бою зі ... справжніми футболістами - противниками конкурсантів будуть гравці «Дніпра».

- Футбольний клуб пішов нам назустріч і пообіцяв надати деяких своїх футболістів, але, звичайно, не тих, які зараз у складі збірної готуються до чемпіонату Європи, - говорить Лариса Савран.

За словами заступника директора бібліотеки, переможець бібліотечного Євро отримає ексклюзивну фотосесію з футболістами «Дніпра». Старт турніру заплановано на 9 липня, 12.00.

Для участі в конкурсі необхідно надіслати заявку на електронну пошту - [email protected] Там необхідно вказати ПІБ, дату народження, місце роботи або навчальний заклад, телефон та електронну адресу. А також вказати, чи відвідує кандидат в учасники конкурсу матчі «Дніпра» на стадіоні і як часто. Більш детальну інформацію можна дізнатися за телефонами 45-05-57, 740-37-15.

Однак і це ще не все: за словами адміністрації бібліотеки, з 9 червня в читальному залі облаштують фан-зону для перегляду матчів ЄВРО-2012.

- У нас є великий екран, і ми будемо показувати трансляції всіх матчів, навіть самих пізніх, - підкреслила Лариса Савран. - Охороняти порядок буде міліція. До речі, в нашу фан-зону, яка буде безкоштовною, не можна буде проносити ніякого алкоголю і сигарет.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...