App Store Google Play

Денисенко: мовний закон – виклик більшості українців

07.06.2012 14:33
Прийняття за основу законопроекту про засади державної мовної політики - виклик абсолютній більшості українців, вважає радник голови ВО «Свобода» Андрій Денисенко. Про це він заявив 6 червня під час круглого столу в ІА «Днепр Пост».

Андрій Денисенко завважив, що в черговий раз Партія Регіонів виймає заяложену карту мовного питання, аби звітувати перед виборцям в умовах краху «політики покращення». Проте, на думку свободівця, такі дії обернуться падінням електоральної підтримки: «Про це говорить соціологія, настрої людей, це призведе до зворотного результату. Партія Регіонів буде мати колосальні втрати як в Центральній Україні, так на Півдні і Сході».

Прийняття мовного законопроекту свідчить про посилення проросійського лобі всередині Партії регіонів і спроби опертися на східний вектор в умовах ізоляції від Європи, вважає Андрій Денисенко.

Він зазначив, що тренд русифікації переводить стосунки влади і громадськості в абсолютно нову площину. Після Податкового кодексу, який вдарив по малому та середньому бізнесу, влада завдає удар по національній свідомості.

«Партія регіонів демонструє, що їй не потрібні національно свідомі громадяни і українська Україна - це з одного боку, з іншого боку - їй не потрібні громадяни економічно вільні, та незалежні», - заявив Андрій Денисенко.

Політик назвав цей законопроект викликом абсолютній більшості виборців, які визнають свою українську ідентичність, викликом більшості населення України.

 

фото: Днепр Пост 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...