App Store Google Play

На Січеславщині відбувся ідеологічно-вишкільний табір "Оріль-2012"

06.06.2012 13:23

Із 31 травня до 3 червня на Січеславщині в Царичанському районі, в урочищі річки Оріль, проходив ідеологічно-вишкільний табір Всеукраїнського об'єднання "Свобода". У таборі взяли участь делегати від Січеславської, Кіровоградської, Полтавської, Черкаської, Донецької, Сумської "Свободи" та осередків ВМГО "Сокіл".

Близько сотні учасників табору, який відвідали представники Політради та Політвиконкому партії, набули нових актуальних знань та умінь. Таборовики прослухали лекції з основ ідеології українського націоналізму, історії партії, внутрішньопартійного укладу, виборчого законодавства, аналіз визвольних змагань українців 1917-1922 років.

Учасники табору взяли участь у змаганнях з міні-футболу, переможцем яких стала команда "Спортивна Січеславщина" - за неї виступали представники старшини табору і члени Політради, зокрема Богдан Галайко та Андрій Міщенко. Також таборовики отримали вміння з рукопашу, пройшли впоряд та пограли в інтелектуальну гру "Криївка".

На завершення табору, в ніч з 2 на 3 червня, відбулася Ніч українського кіно, під час якої демонстрували фільми Юрія та Михайла Іллєнків. Кінострічки презентували Пилип Іллєнко - син видатного українського кінорежисера та мислителя Юрія Іллєнка, і режисер Михайло Іллєнко. Таборовики мали змогу просто неба до ранку переглянути фільми "ТойХтоПройшовКрізьВогонь", "Молитва за гетьмана Мазепу" та інші, а також поспілкуватися з митцями у неформальній обстановці.

Партійці обіцяють, що такі табори проходитимуть і надалі в першу чергу для того, аби мати ефективні кадри для розбудови Української держави.

Свободівці переконані, що саме на наших теренах, отут, на Січеславщині, вже цього року відбуватиметься прорив української національної свідомості та перелам нинішньої політичної ситуації. Саме звідси, з берегів Дніпра, із земель, на яких не так давно встановлював українську державність та соціальну справедливість отаман Кость Блакитний, а до нього - запорозькі козаки, розпочнеться остаточний поступ українців до Української Перемоги і встановлення історичної, національної та соціальної справедливості.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...