App Store Google Play

У Дніпропетровську заарештували "найбільшого рейдера сучасності"

01.06.2012 13:08

В результаті оперативних заходів, за сприяння дніпропетровських колег, працівники столичного УБОЗ розшукали та затримали спільника лідера потужного рейдерського угруповання, діяльність якого було припинено оперативниками 2010 року. Про це повідомляє ВЗГ ГУМВС України в Київській області.

Нагадаємо, майже два роки тому у самому центрі столиці працівниками УБОЗ було затримано лідера рейдерів, разом з озброєною охороною. Цікаво, що  охоронці були озброєні досить рідкісними мисливськими карабінами «Вулкан ТК», цивільною модифікацією бойового АКМС-У. Експерти встановили, що ударно-спусковим механізмам цих карабінів була повернута функція автоматичної стрільби.

Протягом трьох років, з 2006 по 2009, жертвами цього угруповання стали успішні комерційні виробничі підприємства по всій Україні.

Серед атакованих об'єктів відомі на всю державу коньячний завод «Таврія», фабрика «Київодяг», універмаг «Дитячий світ», сумський хлібопекарський комбінат, ВАТ «Житомирхліб».

За всіма цими фактами були порушені кримінальні справи, які у подальшому об'єдналися в одне провадження.

В активній фазі захоплення здійснювалося за участі працівників приватної охоронної фірми з Дніпропетровська. Цікаво, що переважна більшість громадян, яких рейдери залучали до активних фаз захоплення підприємств, навіть не уявляли, що вони порушують закон. Проте їх свідчення виявилися дуже важливими для слідства.

Атака на кожне підприємство ретельно готувалася рейдер-юристами. Вони дуже вдало використовували численні проріхи в українському законодавстві. Одного такого рейдер-юриста й розшукали працівники УБОЗ. Поки його шефа судили, 23-річний мешканець Дніпропетровська перебував у міждержавному розшуку.

Весь цей час він доволі успішно переховувався від слідства, постійно міняв місця мешкання бігав по різних регіонах України. Але звичка до шикарного життя не стала йому у нагоді. Затримали юриста в одному з фешенебельних дніпропетровських ресторанів.  Наразі йому обирається міра запобіжного заходу.

Наразі шефа рейдерів,  із спільниками, засуджено до умовного ув'язнення. Але представники державного обвинувачення вважають, що, з огляду на небезпечність діянь підсудних та розміри завданої підприємствам шкоди під час захоплень, суд виніс занадто м'яке покарання.

Тож прокуратура подала апеляцію на вирок суду.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...