App Store Google Play

Дніпропетровські терористи хотіли заробити

01.06.2012 10:50

Особи, які організували в квітні вибухи в Дніпропетровську, вимагали виплатити їм 4,5 мільйонів доларів.

Про це повідомив міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко на брифінгу в Дніпропетровську ввечері в четвер, передає "Інтерфакс-Україна".

"Зловмисники вимагали 4,5 мільйона доларів", - сказав міністр.

За його словами, підтвердилася одна з версій.

За словами Захарченка, розслідування вело близько 500 оперативних працівників, експертів, слідчих прокуратури, СБУ і міліції, в тому числі з інших регіонів України.

За цей період проведено безпрецедентну кількість слідчих дій, у тому числі 554 допитів свідків, 152 експертизи.

Тривають слідчі дії.

Заступник генпрокурора Віктор Войцишен розповів, що в Дніпропетровську затримано двох підозрюваних у скоєнні серії вибухів 27 квітня.

"В результаті спільних слідчих дій у Дніпропетровську затримано двох місцевих жителів у віці до 40 років, які підозрюються в причетності до вибухів", - повідомив він.

За словами заступника генпрокурора, підозрювані характеризуються позитивно, ніякого відношення до силових структур і армії не мають. Раніше до кримінальної відповідальності затримані не залучалися.

"Вони готувалися до скоєння даних злочинів. Ми маємо повну інформацію про те, як велася їх підготовка", - сказав Войцишен.

Як повідомлялося, 27 квітня вдень у Дніпропетровську протягом години сталося чотири вибухи, постраждала 31 людина

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...