App Store Google Play

Суд над Віталієм Запорожцем: бійка з міліцією, арешти журналістів

30.05.2012 12:45
Масовими арештами закінчилось засідання суду над Віталієм Запорожцем у Броварах. Суд заблоковано міліцією. Всіх, хто прийшов на засідання, в тому числі журналістів, затримують.

На початку засідання суддя заборонив проводити відео- та фотозйомку. Журналісти, яких зібралося дуже багато, змушені були залишити залу через незаконне рішення судді.

Але коли було оголошено перерву, вони повернулися до зали засідань, аби взяти інтерв‘ю в підсудного та адвокатів. Охорона стала заважати журналістам виконувати їхні професійні обов‘язки, відштовхувати камери, тощо. Коли залякати журналістів не вдалося, вивели підсудного з зали. Таке поводження обурило журналістів і вони відмовились виходити з зали, вимагаючи відкритого засідання. Судді не пішли на поступки.

Активістки Братства св. Луки Ганна Сінькова та Ярослава Пугачова залізли на стіл судді та відмовились звідти злазити. Після невдалих спроб «очистити» приміщення, охорона викликала «Беркут».

Наразі будівля суду оточена. Всіх, хто знаходився всередині затримують. Наразі відомо про затримання близько десятьох чоловік, серед яких - Микола Коханівський (голова Комітету Визволення Політв‘язнів, жорстоко побитий при затриманні), Мар‘ян Ощановський, Кирило Бабенцов (йому при затриманні зламали руку), та щонайменше трьох журналістів з телекамерами. Окрім того жорстоко побили дівчину Онисію та журналіста 5-го каналу. Декільком активістам вдалося вибити зачинені двері суду та втекти. Люди, які прийшли підтримати Віталія Запорожця не випускають з подвір'я суду машину із затриманими.

Суд продовжуватиметься далі у закритому режимі.

Під суд продовжують стягувати додаткові сили міліції. Проте незважаючи на це, станом на 12:40, люди продовжують блокувати машину із затриманими у дворі суду. Зокрема невідомі громадяни поставили свої автівки біля воріт суду. Наростає конфлікт людей із начальником місцевого райвідділу, що намагався особисто залякати обурених свавіллям міліції і судді громадян.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...