App Store Google Play

Суд над Віталієм Запорожцем: бійка з міліцією, арешти журналістів

30.05.2012 12:45
Масовими арештами закінчилось засідання суду над Віталієм Запорожцем у Броварах. Суд заблоковано міліцією. Всіх, хто прийшов на засідання, в тому числі журналістів, затримують.

На початку засідання суддя заборонив проводити відео- та фотозйомку. Журналісти, яких зібралося дуже багато, змушені були залишити залу через незаконне рішення судді.

Але коли було оголошено перерву, вони повернулися до зали засідань, аби взяти інтерв‘ю в підсудного та адвокатів. Охорона стала заважати журналістам виконувати їхні професійні обов‘язки, відштовхувати камери, тощо. Коли залякати журналістів не вдалося, вивели підсудного з зали. Таке поводження обурило журналістів і вони відмовились виходити з зали, вимагаючи відкритого засідання. Судді не пішли на поступки.

Активістки Братства св. Луки Ганна Сінькова та Ярослава Пугачова залізли на стіл судді та відмовились звідти злазити. Після невдалих спроб «очистити» приміщення, охорона викликала «Беркут».

Наразі будівля суду оточена. Всіх, хто знаходився всередині затримують. Наразі відомо про затримання близько десятьох чоловік, серед яких - Микола Коханівський (голова Комітету Визволення Політв‘язнів, жорстоко побитий при затриманні), Мар‘ян Ощановський, Кирило Бабенцов (йому при затриманні зламали руку), та щонайменше трьох журналістів з телекамерами. Окрім того жорстоко побили дівчину Онисію та журналіста 5-го каналу. Декільком активістам вдалося вибити зачинені двері суду та втекти. Люди, які прийшли підтримати Віталія Запорожця не випускають з подвір'я суду машину із затриманими.

Суд продовжуватиметься далі у закритому режимі.

Під суд продовжують стягувати додаткові сили міліції. Проте незважаючи на це, станом на 12:40, люди продовжують блокувати машину із затриманими у дворі суду. Зокрема невідомі громадяни поставили свої автівки біля воріт суду. Наростає конфлікт людей із начальником місцевого райвідділу, що намагався особисто залякати обурених свавіллям міліції і судді громадян.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...