App Store Google Play

Убивця Рудь чудово почувається вдома і за грати не збирається

29.05.2012 09:14
Син дніпропетровського екс-райпрокурора Дмитро Рудь, засуджений до шести років позбавлення волі за ДТП, в якому загинули троє жінок, досі розгулює на свободі.

Вирок Апеляційного суду Дніпропетровської області 10 травня чинності не набув: його встигли оскаржити і прокурори, і захисники Рудя, розповіли "Сегодня" в Запорізькій облпрокуратурі.

Адвокат потерпілих Едмонд Саакян каже, що в очікуванні рішення Вищого спеціалізованого суду Рудь перебуватиме на волі ще невизначено довго.

"Там черга в кілька десятків тисяч справ. Можливо, його хтось піджене, і справу розглянуть через тиждень. Але на практиці цього можна чекати і до листопада - на літо всі судді йдуть у відпустки, тому розгляд справ дуже уповільнюється", - пояснив він.

Нагадаємо, прокуратура просить повернути справу на новий апеляційний розгляд, посилаючись на м'якість вироку і наполягає на семи роках позбавлення волі. Сам же обвинувачений хоче нового розслідування справи.

З цього приводу обурюються активісти Дніпропетровська, які не дали зам'яти справу в 2010 році.

"Я вважаю, що він має сидіти. І на волі він тільки тому, що у нього є якісь зв'язки", - впевнений Олександр Славний, який сам колись постраждав від лихача-автомобіліста.

У жовтні 2010 року Дмитро Рудь, керуючи джипом, на смерть збив трьох жінок.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...