App Store Google Play

Убивця Рудь чудово почувається вдома і за грати не збирається

29.05.2012 09:14
Син дніпропетровського екс-райпрокурора Дмитро Рудь, засуджений до шести років позбавлення волі за ДТП, в якому загинули троє жінок, досі розгулює на свободі.

Вирок Апеляційного суду Дніпропетровської області 10 травня чинності не набув: його встигли оскаржити і прокурори, і захисники Рудя, розповіли "Сегодня" в Запорізькій облпрокуратурі.

Адвокат потерпілих Едмонд Саакян каже, що в очікуванні рішення Вищого спеціалізованого суду Рудь перебуватиме на волі ще невизначено довго.

"Там черга в кілька десятків тисяч справ. Можливо, його хтось піджене, і справу розглянуть через тиждень. Але на практиці цього можна чекати і до листопада - на літо всі судді йдуть у відпустки, тому розгляд справ дуже уповільнюється", - пояснив він.

Нагадаємо, прокуратура просить повернути справу на новий апеляційний розгляд, посилаючись на м'якість вироку і наполягає на семи роках позбавлення волі. Сам же обвинувачений хоче нового розслідування справи.

З цього приводу обурюються активісти Дніпропетровська, які не дали зам'яти справу в 2010 році.

"Я вважаю, що він має сидіти. І на волі він тільки тому, що у нього є якісь зв'язки", - впевнений Олександр Славний, який сам колись постраждав від лихача-автомобіліста.

У жовтні 2010 року Дмитро Рудь, керуючи джипом, на смерть збив трьох жінок.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...