App Store Google Play

Регіонал замість гречки роздає виборцям гроші в конвертах

29.05.2012 09:37

Навіщо влаштовувати складнощі й закуповувати, а потім розносити по районах якісь там крупи, цукор чи олію? Регіонал з Дніпропетровська Євген Морозенко, який є головою бюджетної комісії міськради, діє набагато прямолінійніше - просто роздає гроші.

Не подумайте, що чиновник, основним досягненням в житті якого є родичання з колишнім губернатором Дніпропетровщини Володимиром Яцубою, таким чином підкупляє своїх майбутніх виборців. Боже збав! М'яті 50-гривневі купюри в конвертах з логотипом Партії регіонів роздаються виключно «обдарованим дітям» і виключно у вигляді «стипендії».

Подібні конверти, за твердженням батьків учнів, вручалися на останньому дзвонику 25 травня учням Ленінського району міста Дніпропетровська чиновниками райвно.

Батькам «успішних школярів», аби міцно запам'ятали прізвище мецената-добродія, вручалася грамота з особистим підписом депутата.

Як відомо, ідея з роздачею грошей у Дніпропетровську не нова й уже була ефективно використана раніше - 2002 року «стипендії», які започаткував для обдарованої молоді Амур-Нижньодніпровського району підприємець Загід Краснов, принесли йому беззаперечну перемогу на мажоритарних виборах по одномандатному округу до міської ради.

Нагадаємо, що Євген Морозенко є родичем екс-губернатора Дніпропетровщини Володимира Яцуби, а також керівником Дніпропетровського агрегатного заводу й главою бюджетної комісії Дніпропетровської міськради.

На місцевих виборах - 2010 Морозенко був обраний депутатом міськради у багатомандатному виборчому округу за списками Партії регіонів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...