App Store Google Play

Депутати перекроїли населені пункти в області

25.05.2012 18:24
На Дніпропетровщині стало більше сіл. У той час, як велика кількість населених пунктів зникає з мапи України через вимирання й занепад, деякі - навпаки - укрупнюються й розділяються. Одразу п'ятьма селами поповнилася сьогодні Дніпропетровська область.

Спочатку під час сесії Дніпропетровської обласної ради 25 травня, на прохання Орджонікідзевської сільської ради Дніпропетровського району та за поданням депутатської комісії з питань Регламенту та депутатської етики, діяльності рад та розвитку місцевого самоврядування, було ліквідовано селище Орджонікідзе, на місці якого утворилися одразу два села: Миколаївка та Орджонікідзе.

Колишнє селище було поділено між двома сільськими радами - Миколаївською і Орджонікідзевською. До Миколаївки відносяться:

1) вул. Центральна: будинки 1 - 239 (непарна сторона), 2 - 340 (парна сторона);

2) вул. Підгірна;

3) вул. Київська;

4) вул. Степова;

5) вул. Дніпропетровська;

6) вул. Шкільна;

7) вул. Львівська;

8) вул. Ленінградська;

9) вул. Янтарна;

10) вул. Тиха;

11) вул. Червоноармійська;

12) вул. Садова: будинки 1А - 17 (непарна сторона);

13) вул. Першотравнева: будинки 1 - 23 (включно);

14) вул. Портова;

15) вул. Криворізька: будинки 1 - 16;

16) вул. Нагірна;

17) пров. Дачний;

18) пров. Річний;

19) пров. Комсомольський.

Відповідно, у селі імені революційного командарма залишилися:

1) вул. Березова;

2) вул. Вишнева;

3) вул. Паркова;

4) вул. Молодіжна;

5) вул. Зайчукова;

6) вул. Господарча.

Своїм рішення депутати підпорядкували Орджонікідзевській сільській раді частину села Миколаївка згідно з переліком вулиць, другу частину села залишили в підпорядкуванні Миколаївської сільської ради.

На тій таки сесії, з подання Томаківської районної ради, селища Зоря, Маяк, Прогрес Зорянської сільської ради та селище Мирове Мирівської сільської ради Томаківського району були віднесені до категорії сіл.

Прийняті рішення постановили направити до Верховної Ради України для опублікування у „Відомостях Верховної ради України".

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нема жодної відомої людини в нашій країні, яку українці не облили б брудом. Навіть дісталось Тарасу Григоровичу і Григорій Савичу.Шевченко – дівчат кохав. Сковорода – вино і сир любив, їзд...
Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...