App Store Google Play

Депутати перекроїли населені пункти в області

25.05.2012 18:24
На Дніпропетровщині стало більше сіл. У той час, як велика кількість населених пунктів зникає з мапи України через вимирання й занепад, деякі - навпаки - укрупнюються й розділяються. Одразу п'ятьма селами поповнилася сьогодні Дніпропетровська область.

Спочатку під час сесії Дніпропетровської обласної ради 25 травня, на прохання Орджонікідзевської сільської ради Дніпропетровського району та за поданням депутатської комісії з питань Регламенту та депутатської етики, діяльності рад та розвитку місцевого самоврядування, було ліквідовано селище Орджонікідзе, на місці якого утворилися одразу два села: Миколаївка та Орджонікідзе.

Колишнє селище було поділено між двома сільськими радами - Миколаївською і Орджонікідзевською. До Миколаївки відносяться:

1) вул. Центральна: будинки 1 - 239 (непарна сторона), 2 - 340 (парна сторона);

2) вул. Підгірна;

3) вул. Київська;

4) вул. Степова;

5) вул. Дніпропетровська;

6) вул. Шкільна;

7) вул. Львівська;

8) вул. Ленінградська;

9) вул. Янтарна;

10) вул. Тиха;

11) вул. Червоноармійська;

12) вул. Садова: будинки 1А - 17 (непарна сторона);

13) вул. Першотравнева: будинки 1 - 23 (включно);

14) вул. Портова;

15) вул. Криворізька: будинки 1 - 16;

16) вул. Нагірна;

17) пров. Дачний;

18) пров. Річний;

19) пров. Комсомольський.

Відповідно, у селі імені революційного командарма залишилися:

1) вул. Березова;

2) вул. Вишнева;

3) вул. Паркова;

4) вул. Молодіжна;

5) вул. Зайчукова;

6) вул. Господарча.

Своїм рішення депутати підпорядкували Орджонікідзевській сільській раді частину села Миколаївка згідно з переліком вулиць, другу частину села залишили в підпорядкуванні Миколаївської сільської ради.

На тій таки сесії, з подання Томаківської районної ради, селища Зоря, Маяк, Прогрес Зорянської сільської ради та селище Мирове Мирівської сільської ради Томаківського району були віднесені до категорії сіл.

Прийняті рішення постановили направити до Верховної Ради України для опублікування у „Відомостях Верховної ради України".

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...