App Store Google Play

БРАТСТВО принаймні на один день зупинило торгівлю алкоголем дітям

25.05.2012 18:54

Дніпропетровське БРАТСТВО провело чергову акцію проти розповсюдження дитячого алкоголізму та перетворення міських парків на притони для неповнолітніх. Про це йдеться на сайті організації.

Сьогодні активісти прийшли під стіни міськради аби передати зібрані напередодні підписи проти незаконної торгівлі алкогольними напоями в центральному міському дитячому парку відпочинку імені Лазаря Глоби.

В Дніпропетровській міськраді сьогодні - день засідання депутатських комісій. Через одного з депутатів до міськради було передано 800 підписів (згідно законодавства для винесення питання на обговорення сесії міськради необхідно 600). Результати розгляду піднятого питання міськрадою ще невідоме, проте одразу до імпровізованого мітингу вийшов заступник голови управління торгівлі і запевнив журналістів, що в дитячому парку алкогольні напої, тим більше неповнолітнім, не продаються.

Активісти запросили журналістів пройтися і подивитися, чи так це прямо зараз (парк знаходиться в 800 метрах від міськради). Вже за 15 хвилин телекамери знімали п‘яних малоліток та пивний асортимент генделиків.

Зателефонували чиновнику з управління торгівлі. Той відкидав очевидні звинувачення, а пізніше й взагалі сказав, що пиво - не слабоалкогольний напій, а просто напій. Так, начебто він і не бачить нічого протизаконного в тому, що його продають неповнолітнім.

Втім певні результати, хоча б тимчасові, акція принесла. На зворотному шляху через парк журналісти примітили, як у більшості кіоскових вітринах пивні пляшки стали поспіхом замінювати на лимонад.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...