App Store Google Play

БРАТСТВО принаймні на один день зупинило торгівлю алкоголем дітям

25.05.2012 18:54

Дніпропетровське БРАТСТВО провело чергову акцію проти розповсюдження дитячого алкоголізму та перетворення міських парків на притони для неповнолітніх. Про це йдеться на сайті організації.

Сьогодні активісти прийшли під стіни міськради аби передати зібрані напередодні підписи проти незаконної торгівлі алкогольними напоями в центральному міському дитячому парку відпочинку імені Лазаря Глоби.

В Дніпропетровській міськраді сьогодні - день засідання депутатських комісій. Через одного з депутатів до міськради було передано 800 підписів (згідно законодавства для винесення питання на обговорення сесії міськради необхідно 600). Результати розгляду піднятого питання міськрадою ще невідоме, проте одразу до імпровізованого мітингу вийшов заступник голови управління торгівлі і запевнив журналістів, що в дитячому парку алкогольні напої, тим більше неповнолітнім, не продаються.

Активісти запросили журналістів пройтися і подивитися, чи так це прямо зараз (парк знаходиться в 800 метрах від міськради). Вже за 15 хвилин телекамери знімали п‘яних малоліток та пивний асортимент генделиків.

Зателефонували чиновнику з управління торгівлі. Той відкидав очевидні звинувачення, а пізніше й взагалі сказав, що пиво - не слабоалкогольний напій, а просто напій. Так, начебто він і не бачить нічого протизаконного в тому, що його продають неповнолітнім.

Втім певні результати, хоча б тимчасові, акція принесла. На зворотному шляху через парк журналісти примітили, як у більшості кіоскових вітринах пивні пляшки стали поспіхом замінювати на лимонад.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...