App Store Google Play

Регіоналку-хабарницю нарешті повернули за грати

24.05.2012 09:29
21 травня, за третю неявку без поважної причини на судове засідання у її справі, колишню голову комісії Дніпропетровської міськради з питань бюджету та фінансів, депутата міськради від Партії регіонів Ірину Шайхутдінову заарештували.

Про це повідомляє газета «ЛИЦА» з посиланням на джерела в правоохоронних органах. Як додав правоохоронець, затримання відбулося «з боями».

Кримінальну справу № 1-523/11 за звинуваченням Шайхутдінової розглядає Жовтневий районний суд міста Дніпропетровська. Суддя - Кирило Шелестов.

Нагадаємо, розгляд судом «справи Шайхутдінової» почалося 28 жовтня 2009 року в Кіровському районному суді під головуванням судді Олега Ходасевича.

Менш ніж через місяць, 13 листопада, Шайхутдінова була випущена з СІЗО під підписку про невиїзд. Мотивувалося це раптовим погіршенням здоров'я - захворюванням ішемічною хворобою серця.

Після невдалої спроби відправити справу корупціонерки на дослідування і апеляції на це рішення судді прокуратури, з 10 листопада 2011 р. Кіровський районний суд продовжив слухання - під головуванням судді Золотарьової в закритому режимі. Пізніше суддя Віра Золотарьова, яка обіцяла, що вирок буде зачитаний у відкритому судовому засіданні, пішла на пенсію.

Апеляційний суд Дніпропетровської області визначив підсудність даної справи Жовтневому райсуду обласного центру.

Ірина Шайхутдінова була затримана правоохоронними органах 30 липня 2009 року на гарячому при отриманні хабара за передачу в оренду земельної ділянки в районі вулиці Плеханова площею 0,42 га і за зменшення на мільйон гривень розміру обов'язкового пайового участі АТВТ «Концерн« Весна »у благоустрої міста - з 1,5 млн грн. до 500 тис. грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У Дніпрі вже багато писали про корупційні схеми з будівництвом нового аеропорту за 2 мільярди бюджетних коштів, яке відбувається фактично в інтересах олігарха Коломойського.Але за кадром залишилася іс...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...