App Store Google Play

Регіоналку-хабарницю нарешті повернули за грати

24.05.2012 09:29
21 травня, за третю неявку без поважної причини на судове засідання у її справі, колишню голову комісії Дніпропетровської міськради з питань бюджету та фінансів, депутата міськради від Партії регіонів Ірину Шайхутдінову заарештували.

Про це повідомляє газета «ЛИЦА» з посиланням на джерела в правоохоронних органах. Як додав правоохоронець, затримання відбулося «з боями».

Кримінальну справу № 1-523/11 за звинуваченням Шайхутдінової розглядає Жовтневий районний суд міста Дніпропетровська. Суддя - Кирило Шелестов.

Нагадаємо, розгляд судом «справи Шайхутдінової» почалося 28 жовтня 2009 року в Кіровському районному суді під головуванням судді Олега Ходасевича.

Менш ніж через місяць, 13 листопада, Шайхутдінова була випущена з СІЗО під підписку про невиїзд. Мотивувалося це раптовим погіршенням здоров'я - захворюванням ішемічною хворобою серця.

Після невдалої спроби відправити справу корупціонерки на дослідування і апеляції на це рішення судді прокуратури, з 10 листопада 2011 р. Кіровський районний суд продовжив слухання - під головуванням судді Золотарьової в закритому режимі. Пізніше суддя Віра Золотарьова, яка обіцяла, що вирок буде зачитаний у відкритому судовому засіданні, пішла на пенсію.

Апеляційний суд Дніпропетровської області визначив підсудність даної справи Жовтневому райсуду обласного центру.

Ірина Шайхутдінова була затримана правоохоронними органах 30 липня 2009 року на гарячому при отриманні хабара за передачу в оренду земельної ділянки в районі вулиці Плеханова площею 0,42 га і за зменшення на мільйон гривень розміру обов'язкового пайового участі АТВТ «Концерн« Весна »у благоустрої міста - з 1,5 млн грн. до 500 тис. грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нема жодної відомої людини в нашій країні, яку українці не облили б брудом. Навіть дісталось Тарасу Григоровичу і Григорій Савичу.Шевченко – дівчат кохав. Сковорода – вино і сир любив, їзд...
Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...