App Store Google Play

Регіоналку-хабарницю нарешті повернули за грати

24.05.2012 09:29
21 травня, за третю неявку без поважної причини на судове засідання у її справі, колишню голову комісії Дніпропетровської міськради з питань бюджету та фінансів, депутата міськради від Партії регіонів Ірину Шайхутдінову заарештували.

Про це повідомляє газета «ЛИЦА» з посиланням на джерела в правоохоронних органах. Як додав правоохоронець, затримання відбулося «з боями».

Кримінальну справу № 1-523/11 за звинуваченням Шайхутдінової розглядає Жовтневий районний суд міста Дніпропетровська. Суддя - Кирило Шелестов.

Нагадаємо, розгляд судом «справи Шайхутдінової» почалося 28 жовтня 2009 року в Кіровському районному суді під головуванням судді Олега Ходасевича.

Менш ніж через місяць, 13 листопада, Шайхутдінова була випущена з СІЗО під підписку про невиїзд. Мотивувалося це раптовим погіршенням здоров'я - захворюванням ішемічною хворобою серця.

Після невдалої спроби відправити справу корупціонерки на дослідування і апеляції на це рішення судді прокуратури, з 10 листопада 2011 р. Кіровський районний суд продовжив слухання - під головуванням судді Золотарьової в закритому режимі. Пізніше суддя Віра Золотарьова, яка обіцяла, що вирок буде зачитаний у відкритому судовому засіданні, пішла на пенсію.

Апеляційний суд Дніпропетровської області визначив підсудність даної справи Жовтневому райсуду обласного центру.

Ірина Шайхутдінова була затримана правоохоронними органах 30 липня 2009 року на гарячому при отриманні хабара за передачу в оренду земельної ділянки в районі вулиці Плеханова площею 0,42 га і за зменшення на мільйон гривень розміру обов'язкового пайового участі АТВТ «Концерн« Весна »у благоустрої міста - з 1,5 млн грн. до 500 тис. грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...