App Store Google Play

Для дніпрян у Києві Укрзалізниця зробить ще один вокзал

24.05.2012 13:12
Державна адміністрація залізничного транспорту України ("Укрзалізниця") для підвищення доступності та зручності залізничного транспорту в Києві вводить зупинки для ряду поїздів далекого прямування на станціях "Дарниця", "Київ-Московський" і "Святошин", розташованих в межах міста.

Крім зазначених станцій, всі потяги будуть мати також кінцеву зупинку на центральному залізничному вокзалі станції "Київ-Пасажирський".

На залізничній станції "Святошин" пасажири поїздів далекого прямування львівського та коростенського напрямів, зокрема, зможуть пересісти на однойменну станцію Київського метрополітену і скористатися маршрутами міського транспорту.

Станція "Київ-Московський" стане в нагоді для пасажирів, що прибувають із Запоріжжя, Севастополя, Сімферополя, Дніпропетровська та Кривого Рогу. Триває робота над організацією додаткових маршрутів громадського транспорту до цієї станції.

Станція "Дарниця", де зупинятимуться кілька поїздів з Москви, Полтави, Харкова, Чернігова і Луганська, буде зручною, передусім, для понад мільйона жителів київського лівобережжя, а також для гостей столиці, які, скориставшись маршрутами трамваїв і автобусів, їдуть до різних частин Лівого берега столиці.

"Укрзалізниця" планує і далі збільшувати кількість потягів далекого прямування, які зупинятимуться на станціях "Дарниця", "Київ-Московський" і "Святошин".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...