App Store Google Play

В «Золотій Розі» виступить Єрусалимський Хор канторів

14.05.2012 15:51
Вперше в Дніпропетровську знаменитий Єрусалимський Хор канторів дасть єдиний концерт в центральній синагозі. Про це повідомляє прес-служба єврейської громади Дніпропетровська.

Концерт, який відбудеться 16 травня о 18:00 у хоральній синагозі «Золота Роза», за адресою: вул. Шолом-Алейхема, 4, є подарунком для всього міста, тож вхід на нього буде безкоштовним, аби усі бажаючі змогли насолодитися канторським співом і познайомитися з цим дивовижним мистецтвом.

Концерт запланований у рамках гастрольного туру, присвяченого сорокаріччю концертної діяльності.  Єрусалимський Хор канторів був заснований в 1972 році групою учнів рабина Шломо-Залмана Рівліна.

Хор створювався для збереження і оновлення єврейської музичної скарбниці, тому крім молитовних текстів і канторського співу в репертуар включені пісні на ідиш, хасидські та ізраїльські пісні.

У хорі близько 30 чоловік - адвокати і пенсіонери, працівники сфери освіти та громадських зв'язків, банкіри і люди вільних професій, але всі вони, прийшовши до професійного канторського співу, стали досвідченими провідниками молитов.

Більшість хористів живе в Єрусалимі і прилеглих містах та поселеннях. Раз на тиждень вони збираються в центрі Єрусалиму в палаці «Гейхал Шломо» на репетицію і для вивчення нових мелодій та молитовних наспівів.

Єрусалимський Хор канторів часто виступає з молитовним співом на концертах, громадських і святкових заходах та єврейських фестивалях в різних районах Ізраїлю, а також з гастролями в єврейських громада США, Канади і Європи і удостоївся безлічі вдячних листів і газетних публікацій за внесок у поширення єврейської та ізраїльської музики.

За останні роки Єрусалимський Хор канторів чимало дисків з концертним виконанням креативного канторського співу в супроводі фортепіано.

Художній керівник і диригент - кантор Біньямін Глікман.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...