App Store Google Play

Нардеп: Затримання Краснова поповнило колекцію політичних процесів

14.05.2012 09:22
Єдина причина затримання у Дніпропетровську 11 травня лідера ВГО «Громадська сила» Загіда Краснова - його бажання балотуватися до Верховної Ради.

Таку думку в коментарі УНІАН висловив народний депутат України Святослав Олійник.

«Немає жодних сумнівів, що затримання З.Краснова є політично мотивованим. На жаль, сумна колекція політичних процесів останнім часом у нашій країні вже поповнилася ще одним випадком. Я думаю, що єдиною підставою для цього затримання було бажання Краснова балотуватися у народні депутати», - заявив Олійник.

За його словами, написане в офіційному документі - протоколі затримання, виходить за рамки здорового глузду.

«Слідчий написав, що на Краснові знайдені сліди злочину, і описує, що цей злочин відбувся у 2008 році, і це було ДТП. Відповідно, юридичний аспект проблеми тут вже загублений», - зазначив Святослав Олійник, сам колишній в.о. прокурора Дніпропетровська.

Народний депутат вважає, що «затримати Краснова потрібно було для того, щоб пояснити йому й іншим кандидатам, бажаючим балотуватися по мажоритарних округах, якою буде реакція, характер дій влади, яким буде цинічний демонстративний підхід до використання кримінального закону».

«Ми маємо справу із системним підходом, який демонструється перед виборами до парламенту», - підкреслив Олійник.

Прокуратура Дніпропетровської області 10 травня порушила справу стосовно лідера громадської організації "Громадська сила" Загіда Краснова за ст. 286 ч.2 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які управляють транспортними засобами, що призвело до смерті потерпілого або тяжкого тілесного ушкодження).

За словами прокурора області Наталії Марчук, справа в 2008 році була порушена за фактом ДТП, і потім вона була закрита у зв`язку з відсутністю складу злочину.

10 травня прокуратурою області була порушена нова справа. Підставою для порушення, за словами прокурора, були виявлені в ході прокурорської перевірки помилки, допущені експертами, встановлення точної швидкості рухів машини Краснова (нібито 120 км/год.) та наявність тяжких наслідків - інвалідність у потерпілого.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...