App Store Google Play

Нардеп: Затримання Краснова поповнило колекцію політичних процесів

14.05.2012 09:22
Єдина причина затримання у Дніпропетровську 11 травня лідера ВГО «Громадська сила» Загіда Краснова - його бажання балотуватися до Верховної Ради.

Таку думку в коментарі УНІАН висловив народний депутат України Святослав Олійник.

«Немає жодних сумнівів, що затримання З.Краснова є політично мотивованим. На жаль, сумна колекція політичних процесів останнім часом у нашій країні вже поповнилася ще одним випадком. Я думаю, що єдиною підставою для цього затримання було бажання Краснова балотуватися у народні депутати», - заявив Олійник.

За його словами, написане в офіційному документі - протоколі затримання, виходить за рамки здорового глузду.

«Слідчий написав, що на Краснові знайдені сліди злочину, і описує, що цей злочин відбувся у 2008 році, і це було ДТП. Відповідно, юридичний аспект проблеми тут вже загублений», - зазначив Святослав Олійник, сам колишній в.о. прокурора Дніпропетровська.

Народний депутат вважає, що «затримати Краснова потрібно було для того, щоб пояснити йому й іншим кандидатам, бажаючим балотуватися по мажоритарних округах, якою буде реакція, характер дій влади, яким буде цинічний демонстративний підхід до використання кримінального закону».

«Ми маємо справу із системним підходом, який демонструється перед виборами до парламенту», - підкреслив Олійник.

Прокуратура Дніпропетровської області 10 травня порушила справу стосовно лідера громадської організації "Громадська сила" Загіда Краснова за ст. 286 ч.2 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які управляють транспортними засобами, що призвело до смерті потерпілого або тяжкого тілесного ушкодження).

За словами прокурора області Наталії Марчук, справа в 2008 році була порушена за фактом ДТП, і потім вона була закрита у зв`язку з відсутністю складу злочину.

10 травня прокуратурою області була порушена нова справа. Підставою для порушення, за словами прокурора, були виявлені в ході прокурорської перевірки помилки, допущені експертами, встановлення точної швидкості рухів машини Краснова (нібито 120 км/год.) та наявність тяжких наслідків - інвалідність у потерпілого.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...