App Store Google Play

Хабарниця-регіоналка, схоже, ніколи не сидітиме

11.05.2012 13:03

Кримінальна справа № 1-523/11 за звинуваченням Шайхутдінової І.І. за ч.2 ст.368, ч.1 ст.366 КК України (одержання хабара у великому розмірі, або службовою особою, яка займає відповідальне становище) знаходиться в Апеляційному суді Дніпропетровської області. Апеляційний суд Дніпропетровської області має визначити підсудність даної справи.

«Дата направлення кримінальної справи  - 12.04.2012г.», - Повідомив редакції газети «Лица» у відповідь на інформаційний запит голова Кіровського районного суду м. Дніпропетровська Олександр Гончаров.

Нагадаємо, розгляд судом справи почалося 28 жовтня 2009 року в Кіровському районному суді під головуванням судді Олега Ходасевича. Менш ніж через місяць, 13 листопада, Шайхутдінова була випущена з СІЗО під підписку про невиїзд. Мотивувалося це раптовим погіршенням здоров'я - захворюванням ішемічною хворобою серця.

Після невдалої спроби відправити його на дослідування і апеляції на це рішення суду прокуратури, з 10 листопада 2011р. Кіровський районний суд продовжив слухання - під головуванням судді Золотарьової у закритому режимі. Пізніше суддя Віра Золотарьова, яка обіцяла, що вирок буде зачитаний у відкритому судовому засіданні, пішла на пенсію.

Ірина Шайхутдінова була затримана працівниками обласного управління СБУ  30 липня 2009 року під час отримання хабара у розмірі 150 тисяч гривень за передачу в оренду земельної ділянки в районі вулиці Плеханова площею 0,42 га та за зменшення на мільйон гривень розміру обов'язкового пайового участі АТВТ «Концерн« Весна »у благоустрої міста - з 1,5 млн грн. до 500 тис. грн.

Тоді обласна прокуратура Дніпропетровщини вимагала для затриманої депутатки покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 5 до 10 років з конфіскацією майна із забороною обіймати певні посади та займатися певною діяльністю на термін до трьох років.

Втім, розвиток подій в останні два роки змушує припустити: якщо затримана на гарячому регіонала й сидітиме, то лише в залі засідань міської ради, а не у виправній колонії.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...