App Store Google Play

Хабарниця-регіоналка, схоже, ніколи не сидітиме

11.05.2012 13:03

Кримінальна справа № 1-523/11 за звинуваченням Шайхутдінової І.І. за ч.2 ст.368, ч.1 ст.366 КК України (одержання хабара у великому розмірі, або службовою особою, яка займає відповідальне становище) знаходиться в Апеляційному суді Дніпропетровської області. Апеляційний суд Дніпропетровської області має визначити підсудність даної справи.

«Дата направлення кримінальної справи  - 12.04.2012г.», - Повідомив редакції газети «Лица» у відповідь на інформаційний запит голова Кіровського районного суду м. Дніпропетровська Олександр Гончаров.

Нагадаємо, розгляд судом справи почалося 28 жовтня 2009 року в Кіровському районному суді під головуванням судді Олега Ходасевича. Менш ніж через місяць, 13 листопада, Шайхутдінова була випущена з СІЗО під підписку про невиїзд. Мотивувалося це раптовим погіршенням здоров'я - захворюванням ішемічною хворобою серця.

Після невдалої спроби відправити його на дослідування і апеляції на це рішення суду прокуратури, з 10 листопада 2011р. Кіровський районний суд продовжив слухання - під головуванням судді Золотарьової у закритому режимі. Пізніше суддя Віра Золотарьова, яка обіцяла, що вирок буде зачитаний у відкритому судовому засіданні, пішла на пенсію.

Ірина Шайхутдінова була затримана працівниками обласного управління СБУ  30 липня 2009 року під час отримання хабара у розмірі 150 тисяч гривень за передачу в оренду земельної ділянки в районі вулиці Плеханова площею 0,42 га та за зменшення на мільйон гривень розміру обов'язкового пайового участі АТВТ «Концерн« Весна »у благоустрої міста - з 1,5 млн грн. до 500 тис. грн.

Тоді обласна прокуратура Дніпропетровщини вимагала для затриманої депутатки покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 5 до 10 років з конфіскацією майна із забороною обіймати певні посади та займатися певною діяльністю на термін до трьох років.

Втім, розвиток подій в останні два роки змушує припустити: якщо затримана на гарячому регіонала й сидітиме, то лише в залі засідань міської ради, а не у виправній колонії.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нема жодної відомої людини в нашій країні, яку українці не облили б брудом. Навіть дісталось Тарасу Григоровичу і Григорій Савичу.Шевченко – дівчат кохав. Сковорода – вино і сир любив, їзд...
Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...