App Store Google Play

Хабарниця-регіоналка, схоже, ніколи не сидітиме

11.05.2012 13:03

Кримінальна справа № 1-523/11 за звинуваченням Шайхутдінової І.І. за ч.2 ст.368, ч.1 ст.366 КК України (одержання хабара у великому розмірі, або службовою особою, яка займає відповідальне становище) знаходиться в Апеляційному суді Дніпропетровської області. Апеляційний суд Дніпропетровської області має визначити підсудність даної справи.

«Дата направлення кримінальної справи  - 12.04.2012г.», - Повідомив редакції газети «Лица» у відповідь на інформаційний запит голова Кіровського районного суду м. Дніпропетровська Олександр Гончаров.

Нагадаємо, розгляд судом справи почалося 28 жовтня 2009 року в Кіровському районному суді під головуванням судді Олега Ходасевича. Менш ніж через місяць, 13 листопада, Шайхутдінова була випущена з СІЗО під підписку про невиїзд. Мотивувалося це раптовим погіршенням здоров'я - захворюванням ішемічною хворобою серця.

Після невдалої спроби відправити його на дослідування і апеляції на це рішення суду прокуратури, з 10 листопада 2011р. Кіровський районний суд продовжив слухання - під головуванням судді Золотарьової у закритому режимі. Пізніше суддя Віра Золотарьова, яка обіцяла, що вирок буде зачитаний у відкритому судовому засіданні, пішла на пенсію.

Ірина Шайхутдінова була затримана працівниками обласного управління СБУ  30 липня 2009 року під час отримання хабара у розмірі 150 тисяч гривень за передачу в оренду земельної ділянки в районі вулиці Плеханова площею 0,42 га та за зменшення на мільйон гривень розміру обов'язкового пайового участі АТВТ «Концерн« Весна »у благоустрої міста - з 1,5 млн грн. до 500 тис. грн.

Тоді обласна прокуратура Дніпропетровщини вимагала для затриманої депутатки покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 5 до 10 років з конфіскацією майна із забороною обіймати певні посади та займатися певною діяльністю на термін до трьох років.

Втім, розвиток подій в останні два роки змушує припустити: якщо затримана на гарячому регіонала й сидітиме, то лише в залі засідань міської ради, а не у виправній колонії.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...