App Store Google Play

Військові готові до параду з БТРами і ГРАДом

08.05.2012 09:06
На Дніпропетровщині, триває підготовка до святкування 67-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945р.р.. На Центральній набережній обласного центра пройшла генеральна репетиція урочистого проходження військ Дніпропетровського та Черкаського гарнізонів.

У тренуванні прийняли участь понад 1000 військовослужбовців місцевого та Черкаського гарнізонів, представників інших силових відомств України, вихованців місцевого ліцею з посиленою військо-фізичною підготовкою імені Героя України Євгена Березняка.

Як зазначив начальник штабу - перший заступник командира 6-го армійського корпусу генерал-майор Олександр Локота, до цього учасники урочистого проходження тренувалися у місцях постійної дислокації. Зокрема, вони відпрацьовували прийоми одиночної стройової підготовки та рух у шеренгах.

- На даному етапі ми відпрацювали проходження урочистим маршем у складі зведених рот парадних розрахунків, - генерал-майор Олександр Локота.

Також, 9 травня мешканці та гості Дніпропетровська зможуть оглянути сучасні зразки озброєння та військову техніка. Зокрема, бронетранспортер БТР-80, БРДМ-2, БМД-1 та БМД-2, реактивна система залпового вогню БМ-21 «Град», зенітно-ракетний комплекс «Оса», автомобіль ГАЗ-66 з мінометом 2С12, 120-мм міномет, протитанкова гармата МТ-12Р «Рапіра», а також зенітна установка ЗУ 23-2.

Представляти дані зразки будуть найкращі та найдосвідченіші екіпажі та розрахунки. Також мешканці міста зможуть ознайомитися з тактико-технічними характеристиками, а дітвора посидіти за важелями бойових машин.

- В даний час на військовій техніці   проводяться низка регламентних робіт, а саме її чистять від пилу та бруду, перевіряють роботу вузлів та агрегатів, підготовлюють до транспортування, - повідомив начальник військової інспекції безпеки дорожнього руху Дніпропетровського зонального відділу Військової служби правопорядку у Збройних Силах України підполковник Володимир Ніколенко.

- Передислокація даної військової техніки на місце демонстрації відбудеться ввечері 8 травня, а вже о 23.00 9 травня техніка відправиться до пунктів постійної дислокації, - зазначив підполковник Володимир Ніколенко.

Урочисте проходження військ Дніпропетровського та Черкаського гарнізонів розпочнеться на Фестивальному причалі 9 травня о 12.00 а  святковий салют пролунає у Дніпропетровську о 22.00 двадцятьма залпами з району проспекту маршала Маліновського у напрямку Фестивального причалу.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...