App Store Google Play

Сильний розум і розумна сила

07.05.2012 16:47
У державі з кожним днем усе більше подій та ініціатив, які вказують на посилення інтелектуальної складової держуправління та зовнішньої політики. Як пише незалежний інтелектуал Джангіров: партія влади рухається до оновлення "кредиту довіри".

Після серії вибухів у Дніпропетровську запущено потужну антитерористичну програму протидії екстремістам. Смітники, у які було закладено вибухівку, просто прибрали з вулиць. Ну і куди ви свої фугаси тепер запхаєте? Напевно, це - розробка кризового післявибухового штабу силовиків, а можливо ліквідація урн - вінець аналітичних експертів РНБО?! Хай тепер самі собі урни купують, терористи хрінові.
Заангажовано й однобоко роздивляються фотокартки своєї улюбленої Тимошенко різні недруги з Євросоюзу. Тюремщики ж пояснили, що такі плями на тілі колишнього прем'єра періодично невідомо звідки з'являються і невідомо куди зникають, а володар найбільшої в країні георгієвської стрічки Вадим Колесниченко загадку синців пов'язав із заморськими ласощами, якими Тимошенко напихається під час свого голодування. Решта недоторканців вперто тримаються попередньої версії, що уся ця "євроістерика" - спільна Тимошенківсько-Карпачовська змова.

Тим часом сам генеральний прокурор Пшонка заявив, що фотки Тимошенко з синяками - фальшивка. Й одразу ж офіс колишньої уповноваженої з прав людини Карпачової почали трусити прокурорські нишпорки та працівники СБУ. А що, хіба Ніна Іванівна як обличчя виборчої п'ятірки Партії Регіонів, не доробилася до статусу "загрози національній безпеці"? Взагалі цей поблажливий лібералізм дещо дивує: чому не було використано антитерористичний підрозділ "Альфа"?!

Потужною і державницькою була відповідь недругам із різних "європ", що через ті дурнуваті фотки зібралися бойкотувати Євро-2012, у яке віце-прем'єр Колесников усю душу вклав. Бойкоту не буде, бо як підсумував міжнародний ґуру фракції регіоналів Леонід Кожара, то така складна процедура, коли усі-усі без винятку й поголовно. А те що дехто не прибуде, то значить і не збирався. І взагалі, треба було спочатку пообіцяти, а тоді вже відмовлятися. А так без попереднього запрошення на Євро-2012, ну який же це бойкот?! Ніхто вас і так не чекав!

Та й взагалі, як пише газета Ахметова, ваша фрау Меркель - то такий Гітлер у спідниці сьогодні, який за зарплату від путінського Газпрому різні пакості робить Україні, тобто її ґаранту. Ця фюрерша, яка ніяк не може дотягнути Німеччину до стандартів пересічної Конча-Заспи, буде ще нам вказувати?!

А те, що керівники держав Центральної та Східної Європи принагідно відмовляються їхати ще й на традиційний саміт до Ялти - то самі собі винуваті. Як каже переможець шкільних олімпіад з фізики та математики Владислав Лук'янов: "це перевірка для них на демократичні цінності". Наші б їх швидко перевірили в Ялті. А як не приїдуть, то президент Янукович може їм сміливо ставити "двійку" за невивчені уроки демократії. Втекли з екзамену, трієчники?!

Що не кажіть, а закордонна українська політика сьогодні - то таки наш "сильний коник". Усе впевненіший діалог, ще потужніше чути голос України в світі.

ТСН

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...