App Store Google Play

Ми стали ще заможнішими - Держкомстат

07.05.2012 18:13

Мешканці Дніпропетровської області не просто більше отримують, ніж торік - вони ще більше витрачають і навіть більше заощаджують. Саме такий добробут змальовує нам Головне управлінні статистики у Дніпропетровській області.

Як йдеться у річному звіті про доходи і витрати громадян, номінальні доходи населення Дніпропетровської області за 2011 рік порівняно з 2010 роком зросли на 14,4% і становили 101,7 млрд грн.

За інформацією Головного управління, наявний доход, який може бути використаний населенням на придбання товарів та послуг, збільшився на 13,8%, а реальний наявний доход, визначений з урахуванням впливу цін, - на 5,1%.

Основним джерелом доходів населення Дніпропетровщини була і залишається заробітна плата - її частка у загальному обсязі доходів становила 46,9%. Питома вага соціальних допомог та інших одержаних поточних трансфертів склала 34,9%, частка прибутку та змішаного доходу - 12,3%, частка доходів від власності (одержаних) - 5,9%.

Витрати населення області склали 86,3 млрд грн і зросли порівняно з 2010 роком на 23,4%. Збільшення витрат населення відбулося переважно за рахунок зростання витрат на придбання товарів та послуг (24,8%). Приріст заощаджень становив 15,4 млрд грн (рік тому - 18,9 млрд грн).

Середньомісячний наявний доход одного мешканця області склав 1977 грн, що на 14,4% більше, ніж у 2010 році та на 206,2 грн вище середнього показника по Україні (1770,8 грн).

Загалом за розміром середньомісячного наявного доходу у розрахунку на одну особу Дніпропетровська область залишається, як і раніше, третьою після Києва та Донецької області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...