App Store Google Play

Ми стали ще заможнішими - Держкомстат

07.05.2012 18:13

Мешканці Дніпропетровської області не просто більше отримують, ніж торік - вони ще більше витрачають і навіть більше заощаджують. Саме такий добробут змальовує нам Головне управлінні статистики у Дніпропетровській області.

Як йдеться у річному звіті про доходи і витрати громадян, номінальні доходи населення Дніпропетровської області за 2011 рік порівняно з 2010 роком зросли на 14,4% і становили 101,7 млрд грн.

За інформацією Головного управління, наявний доход, який може бути використаний населенням на придбання товарів та послуг, збільшився на 13,8%, а реальний наявний доход, визначений з урахуванням впливу цін, - на 5,1%.

Основним джерелом доходів населення Дніпропетровщини була і залишається заробітна плата - її частка у загальному обсязі доходів становила 46,9%. Питома вага соціальних допомог та інших одержаних поточних трансфертів склала 34,9%, частка прибутку та змішаного доходу - 12,3%, частка доходів від власності (одержаних) - 5,9%.

Витрати населення області склали 86,3 млрд грн і зросли порівняно з 2010 роком на 23,4%. Збільшення витрат населення відбулося переважно за рахунок зростання витрат на придбання товарів та послуг (24,8%). Приріст заощаджень становив 15,4 млрд грн (рік тому - 18,9 млрд грн).

Середньомісячний наявний доход одного мешканця області склав 1977 грн, що на 14,4% більше, ніж у 2010 році та на 206,2 грн вище середнього показника по Україні (1770,8 грн).

Загалом за розміром середньомісячного наявного доходу у розрахунку на одну особу Дніпропетровська область залишається, як і раніше, третьою після Києва та Донецької області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...
Ярема ГАЛАЙДА

Коломойський стратив

Всі так зачепились за «громадянську війну» в інтерв‘ю Коломойського і забули, що він навіть винних назвав і причини тієї війни.А винні «оголтілі радикали», причиною ж є в...