App Store Google Play

Дніпропетровська влада на кредитах...заробляє!

25.04.2012 15:22

Підводячи підсумки 23 сесії міської ради, що відбулась сьогодні, 25 квітня, голова бюджетної комісії Євген Морозенко відповів на питання журналістів щодо ухвалених змін до бюджету та щодо залучення кредитних коштів.

Говорячи про кредити, «добро» на які міська влада дає практично на кожній сесії, Євген Вадимович зауважив, що брати кредити - не соромно, це нормальна практика.

- Не стану розповідати подробиці, просто поясню на побутовому рівні: гроші дешевшають, бітум дорожчає. Цей розрив є вигідним, - розкрив секрет любові міської влади до кредитів Морозенко.- Тому я вважаю, що треба брати, - підсумував він.
Він також додав, що жодне з приміщень, які належать громаді міста і перебувають в заставі у банків, не було передане фінустанові в рахунок боргу.

- Жодних знакових об'єктів на кшталт будівлі міської ради проспекту Карла Маркса депутати в заставу не віддали, - пожартував очільник бюджетної комісії.

Цього року депутати планують за рахунок кредитних залучень відремонтувати внутрішьнодворові дороги.

- Наразі це питання ще не вирішене, воно прийматиметься депутатським корпусом. Торік Цьогоріч ми будемо скромнішими, аніж торік і обмежимось максимум 30 мільйонами гривень, - припустив депутат.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Ріки наших кордонів

Комоні ржуть за Сулою - писав автор Слова о Полку Ігоревім про простір війни і волі, наш степ. Колись Русь-Україна закінчувалась на цій несамовито красивій річці, на правім крутім її березі, перед ди...
Марія СОЛОМОНОВА

А далі що..?

Ну добре, давайте пограємося у «припущення»)(Бо деякі коментарії настільки безглузді і навіть ворожі до України, що викликають не тільки скептичну посмішку, але і відверте обурення більшос...