App Store Google Play

У П'ятихатському районі сфальсифікували вибори

20.04.2012 09:53

Дострокові вибори депутата П'ятихатського районної ради в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі № 8 пройшли з грубими порушеннями законодавства.

Про це кореспонденту інтернет-газети «ЛИЦА» повідомив Станіслав Козлов, довірена особа опозиційного кандидата Володимира Рогози.

Зокрема, районної виборчої комісією порушені терміни спростування результатів виборів.

«Вибори пройшли 18 березня, а вже наступного дня районна виборча комісія затвердила результати виборів, хоча, згідно із законодавством, у нас було два дні на спростування», - заявив Козлов. За його словами, це далеко не єдине зафіксоване порушення.

«Районна виборча комісія у своєму рішенні не визнала мене суб'єктом виборчого процесу - за їх логікою мені не те що скарги не можна було подавати, але і бути присутнім на виборчих дільницях, - резюмував Станіслав Козлов. - Агітаційні матеріали кандидата в депутати районної ради від опозиції Володимира Рогози районна виборча комісія забракувала, вирішивши, що згадка про розкрадання бюджету ображає їхню честь і гідність».

Нам в руки потрапив лист голови районної виборчої комісії О. Іванова на ім'я Станіслава Козлова, в якому глава комісії обурюється згадкою про розкрадання районного бюджету, корупцію та людське горе.

Також пан Іванов закликав «довірену особу кандидата Рогози товариша (виділено ред.) Козлова вивчити свої права» і висловив сподівання, що «порозуміння вдасться знайти, і воно буде нам на користь».

Поки що ж на користь районної влади й сформованої нею виборчої комісії закінчилися лише вибори на майже безальтернативній основі. Принаймні, альтернативу усунули усіма доступними методами.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...