App Store Google Play

Майбутній юрист з Дніпропетровська привіз із Києва перемогу

09.04.2012 09:53
Тиждень тому ми повідомляли про підсумки обласного туру Всеукраїнського літературно-мистецького конкурсу «Щоб далі йти дорогою одною» на краще виконання творів поетеси-борця Олени ТЕЛІГИ.

Про його підсумки ми повідомляли нещодавно. Перші місця обласне журі надало лише у двох номінаціях: «Учні» та «Студенти». Переможцями, відповідно, стали Катерина Корабльова, учениця ЗОШ №2 з м. Підгороднє та Андрій Квятковський, студент Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Наступним вищим щаблем для Катерини та Андрія стало змагання у Всеукраїнському турі «Щоб далі йти дорогою одною», що відбувся у Києві 7 квітня.

Дуже втішно, що наша молодь щороку виправдовує як вибір журі, так і надії організаторів обласних етапів і керівників, які допомагають готуватися конкурсантам. Ми повернулися з Києва вже традиційно не з порожніми руками. Майбутній юрист Андрій Квятковський завоював перше місце у своїй номінації. Тепер він переможець Всеукраїнського туру виконавців поезії Олени Теліги, підкоривши журі читанням вірша «Відповідь». Андрій отримав Диплом переможця та грошову винагороду.

Закликаємо привітати Андрія. А ми окремо вітаємо професора кафедри мовної підготовки ДДУВС Анатолія Поповського, який розгледів у своєму студенті здібного читця, запропонував до участі у обласному конкурсі, а згодом був наставником Андрія у його підготовці до Конкурсу в Києві.

Ми пишаємося нашими конкурсантами. Ми любимо молодь, яка гуртується довкола Товариства імені Олени Теліги, стає членами клубу «Молода Січ». Бо ці юнаки і дівчата - приклад свідомих українців, небайдужих громадян, які люблять Україну.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...