App Store Google Play

Майбутній юрист з Дніпропетровська привіз із Києва перемогу

09.04.2012 09:53
Тиждень тому ми повідомляли про підсумки обласного туру Всеукраїнського літературно-мистецького конкурсу «Щоб далі йти дорогою одною» на краще виконання творів поетеси-борця Олени ТЕЛІГИ.

Про його підсумки ми повідомляли нещодавно. Перші місця обласне журі надало лише у двох номінаціях: «Учні» та «Студенти». Переможцями, відповідно, стали Катерина Корабльова, учениця ЗОШ №2 з м. Підгороднє та Андрій Квятковський, студент Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Наступним вищим щаблем для Катерини та Андрія стало змагання у Всеукраїнському турі «Щоб далі йти дорогою одною», що відбувся у Києві 7 квітня.

Дуже втішно, що наша молодь щороку виправдовує як вибір журі, так і надії організаторів обласних етапів і керівників, які допомагають готуватися конкурсантам. Ми повернулися з Києва вже традиційно не з порожніми руками. Майбутній юрист Андрій Квятковський завоював перше місце у своїй номінації. Тепер він переможець Всеукраїнського туру виконавців поезії Олени Теліги, підкоривши журі читанням вірша «Відповідь». Андрій отримав Диплом переможця та грошову винагороду.

Закликаємо привітати Андрія. А ми окремо вітаємо професора кафедри мовної підготовки ДДУВС Анатолія Поповського, який розгледів у своєму студенті здібного читця, запропонував до участі у обласному конкурсі, а згодом був наставником Андрія у його підготовці до Конкурсу в Києві.

Ми пишаємося нашими конкурсантами. Ми любимо молодь, яка гуртується довкола Товариства імені Олени Теліги, стає членами клубу «Молода Січ». Бо ці юнаки і дівчата - приклад свідомих українців, небайдужих громадян, які люблять Україну.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...