App Store Google Play

Іван Ступак використовує гвардійців для особистої охорони

02.04.2012 17:11

30 березня голова міської організації Партії регіонів Іван Ступак проводив зустріч з мешканцями житлового масиву Тополя. Відбувалась зустріч в приміщенні кінотеатру «Січ».

Охороняли впливово регіонала, який має серйозні наміри щодо потрапляння до верховної ради наступного скликання гвардійці КП «Муніципальна гвардія».

Зрештою, охорона Івану Івановичу була не зайвою, особливо з огляду на його небажання спілкуватись із простим людом та бажання простого люду почути від чиновника відповіді на питання, що їх турбують.

Написана помічниками промова про досягнення влади, покращення життя та райдужні плани на слухачів враження не справила - їх цікавили питання стосовно ліквідації ЖЕКів та можливої появи на ринку комунальних послуг приватних компаній (подейкують, до них має відношення сам Іван Іванович, - ред.), проблем зсуву ґрунту в мікрорайоні, раціонального використання бюджетних коштів тощо.

У відповідь Іван Ступак бадьоро відправляв усіх скаржників до представників міської влади, які, власне, і компетентні приймати скарги та вирішувати проблеми.  

А від надмірної уваги населення пана Ступака прикривали функціонери КП «Муніципальна гвардія», ідейним натхненником створення якого називають саме Івана Івановича.

Втім, цікаво було б дізнатись на яких підставах гвардійці, які фінансуються з бюджету Дніпропетровська, здійснювали охорону голови міської організації ПР, адже у Статуті підприємства йдеться лише про забезпечення особистої безпеки посадових осіб міської ради та її виконавчих органів під час виконання ними своїх службових обов'язків. Як відомо, Іван Ступак не є ані депутатом міської ради, ані членом виконавчого комітету.

Надавати ж охороні послуги іншим особам гвардійці мають лише за умови укладення договору та на госпрозрахунковій основі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Ріки наших кордонів

Комоні ржуть за Сулою - писав автор Слова о Полку Ігоревім про простір війни і волі, наш степ. Колись Русь-Україна закінчувалась на цій несамовито красивій річці, на правім крутім її березі, перед ди...
Марія СОЛОМОНОВА

А далі що..?

Ну добре, давайте пограємося у «припущення»)(Бо деякі коментарії настільки безглузді і навіть ворожі до України, що викликають не тільки скептичну посмішку, але і відверте обурення більшос...