App Store Google Play

Україна у вогні: що робити? Від революції свідомості до революційних дій

29.03.2012 14:56

Україна у вогні. Горять метрополітени, вибухають хімічні заводи, розпилюються на метал, вирізаються лісопосадки, виродки живцем спалюють людей, вбивають їх на пішохідних переходах серед білого дня, хапають на вулиці і тягнуть у в'язниці, щоб забрати останнє. Не дивно, що до чинного режиму з кожним днем посилюється ненависть, як до фашистів-окупантам. Ненависть повільно заповнює кожну клітинку мозку, стаючи, з кожним днем, все сильніше й сильніше. Важко в цій країні залишитися нормальним, зберігши розум. Але разом з тим, перед мільйонами людей, які не звихнулися, не опустилися на дно, здатні ще думати про майбутнє, все виразніше стає одне просте запитання - що робити, щоб вижити і залишитися людиною. Режим перетворився на абсолютне зло, яке повинно бути знищено.

Ми знаходимося на війні і повинні підходити до захисту своїх інтересів, виходячи з природи війни. На війні гарні всі засоби, але перемагає більш організована сила, здатна мобілізувати всі ресурси для досягнення перемоги і використовує передову стратегію і тактику. Очевидно, що Україна підійшла до певної межі, коли ситуація може вибухнути в будь-який момент.

Усвідомлення політичного інтересу. Цілі і завдання на 2012 рік

Сьогодні влада організована і небезпечна. Вона починає нову хвилю самогубного популізму, роздаючи «вітькіні тисячі», обіцяючи захмарне майбутнє, які призводять до розбитого корита. Немає сумнівів, що мільйони нещасних пенсіонерів і бюджетників купляться на цю вудку, а далі з ними буде те, що через два тижні відбудеться з нашим кабанчиком. Зараз його посилено годують, плекають. Підозрюю, що теща його навіть за вушком чеше. По очах кабанчика видно, що він відчуває щиру подяку за турботу, але через два тижні його заріжуть.

У більшості українців в силу ряду причин - багато проблем і коротка пам'ять. Вони живуть в таких жахливих умовах, що бачать «вітькіну» тисячу , але не ціну, яку за них доведеться заплатити потім. Починаючи з 2004 року, наша політика являє собою нескінченний популізм, який постійно збільшує ціну перемоги, злетіла до немислимих висот, після укладення Тимошенко. Сьогодні втратити владу означає загрозу втратити все, в тому числі, і життя. Тому влада кине десятки мільярдів гривень найбіднішим і нещасним, щоб завтра забрати у них сотні мільярдів. Це - дань. Одна зі змінних в політичній задачі, яку потрібно враховувати при захисті наших інтересів.

Коли я говорю наших, то говорю про ті кілька мільйонів чоловік, які відчувають в яку прірву сьогодні котиться країна. Ключова проблема цих людей - їх неорганізованість. Їх багато, але вони кожен сам по собі. Поки вони будуть битися за свій маленький індивідуальний інтерес, їх можна легко розтоптати. Це показали всі протестні виступи 2010-2011 років, коли влада легко перегравали підприємців, афганців, чорнобильців і Бог знає кого, хто намагався захистити свій інтерес. Вони програли свої битви тому, що не намагалися залучити на свою сторону інші соціальні групи з їхніми інтересами.

Звідси випливає необхідність платформи, яка дозволить звести воєдино енергію незадоволених мас і знищити цього монстра, який перетворив Україну на країну-катастрофу.

Наявність платформи дозволить сформувати програму дій. Програма дій повинна бути короткою, зрозумілою і спрямованою на захист інтересів більшості і перш за все, того авангарду нашого суспільства, на який ляже вся тяжкість боротьби з чинним режимом.

Коли з'явиться платформа і програма дій то з'явиться політична організація, яка понесе їх в маси, спираючись на що і візьме владу. З цієї точки зору парламентські вибори 2012 року повинні стати полігоном, на якому така сила спробує завоювати увагу мас. При цьому ключовим завданням є не перемога такої сили вже зараз, а захоплення плацдарму, який дасть ресурси, щоб постійно збільшувати вплив і в кінцевому підсумку, взяти всю повноту влади. Так, питання потрібно ставити саме так - всю повноту влади.

Це необхідно, щоб створити нову державу, спрямовану на захист інтересів усього нашого суспільства, а не вузької групи феодалів. Якщо на парламентських виборах така сила візьме хоча б 100-200-300 тис. голосів, це буде величезна перемога, тому що це будуть люди: а) мотивовані; б) активні; в) організовані. Коли ці люди побачать, що вони не самотні то це створить якісно іншу ситуацію і відкриє можливості для наступальної політики.

Якщо ж така політична сила проходить до Верховної Ради, набравши 5% і більше відсотків, то відкриються величезні інструменти впливу на процеси в країні. Вона може наглухо заблокувати прийняття будь-яких рішень у Верховній Раді, які не відповідають інтересам народу. При цьому нестача депутатських місць вона може компенсувати організованою вуличною боротьбою. Зв'язку парламентської партії та потужного організованого вуличного протесту дасть такій політичній силі такі аргументи, з якими будуть змушені спочатку рахуватися, а потім і їм підкорятимуться можновладці. Але завжди потрібно пам'ятати, що така сила повинна йти в парламент не для того, щоб запитати владу, а для того, щоб стати владою. Тільки ставши владою, вона зможе реалізувати свої програмні цілі і завдання.

Влада буде чинити опір приходу такої сили в парламент? Звичайно! Ой, як буде! Але з цього випливає, що потрібно битися за кожну ділянку, за кожен голос в прямому сенсі цього слова. Сама по собі така боротьба буде мобілізовувати і включати маси в політичний процес. Думаєте, не вистачить ресурсів? А скільки потрібно ресурсів, щоб перетворити приватне життя голови територіальної виборчої комісії або судді-корупціонера в пекло? Хто заважає організовувати їх систематичне травлення або їх родичів шляхом організації анонімних кампаній тиску? Їх житла і підходи до них потрібно маркувати, а їх самих - висміювати, принижувати. Вони перетворили ваше життя на пекло? Відповідайте взаємністю. Кожен мучитель повинен знати, що крок вправо-вліво буде вести за собою масу цікавих і непередбачуваних подій.

Вони повинні відчувати, що за ними стежать тисячі ненависних очей і тоді політично неможливе стане політично неминучим. Маленькі перемоги будуть створювати ресурс для великих, а ті - для абсолютних.

Звичайно ж, завжди знайдеться маса скептиків, які ні в що не вірять, вічно сумніваються і слізно ридаючих про те, як все погано. Це нормально. Завжди у всі часи зміни розпочинала меншість. Тому залишимо скигліїв разом з їх вселенським плачем по «Україні, яку ми втратили» і спробуємо знайти раціональні аргументи, які поведуть нас від дурно пахнючого порядку «російської мови», «загрози НАТО», Бандери та інших маніпуляційних прийомів, які заганяють «електорат» немов стадо баранів в партійні сильця.

«Платформа 36,6»

Що таке 36,6? Це нормальна температура тіла. Сьогодні українське суспільство кидається в жар, воно опинилося в полоні небезпечних фобій і параної, у нього викривилася система координат - чорне стало білим і навпаки. Чи не обманюєш? Ненормальний! Ти не даєш хабара даішникам? Дебіл! Не береш відкати? Ідіот. Однак, саме це і є ненормальним. Нездатність контролювати апетити або своя поведінка призводить до руйнування. Всі процвітаючі суспільства в основі мають культ помірності, тому що помірність означає здатність обмежити себе від непотрібної витрати енергії та ресурсів.

Не потрібно плекати ілюзій, що крайнстям схильна тільки правляча еліта. Нісенітниця! Коли людина зі зарплатою в 2000 гривень бере в кредит айфон за 800 доларів, то він нічим не відрізняється від мажора, який купує в кредит «Порше 911». Ніколи в Україну народ і еліта не були так єдині в своїй жадібності та обмеженості. Наше суспільство має стримати свої понти, щоб привести в баланс свої потреби і можливості.

А щурів, що запустили скрізь свої лапки і насадили свої щурячі порядки в суспільстві, потрібно з ними вчинити, як вчинив мій тесть - залити нори окропом і перебити до чортової матері.

Можливо, сьогодні нормальні в меншості, але це - не біда. Християни, більшовики, французькі революціонери і маса інших історичних прикладів показали, що меншість, згуртована загальним інтересом і володіє волею до дій, рано чи пізно, стає більшістю, встановлює свій порядок і свої цінності.

В середині 19 століття рота солдатів Французького легіону потрапила в оточення в Мексиці. Ворогів було кілька тисяч чоловік, але вони прийняли бій. Одна за одною хвилі атакуючи налітали на форт, де закрилися французи, але раз за разом відступали. Нарешті, три залишилися в живих, легіонери які з прапором вийшли з форту і стройовим кроком пройшли повз своїх ворогів, які віддали їм честь і не посміли чіпати, вражені відвагою і мужністю воїнів. Ось що може організована меншість!

В Україні ніколи не буде змін на краще, якщо норма знову не стане нормою. Якщо суспільство не пройде через самоочищення і не висуне на перший план кращих з кращих, а буде і далі, як баран, плентатися за соціальними покидьками, що перетворили країну в гігантську клоаку. Якщо не будуть створені інституції, які будуть культивувати самоконтроль і автоматично позбавляти суспільство від психопатів і мутантів.

Які повинні бути пріоритети?

Очевидно, що будь-яка нормальна людина буде виступати «за»:

- Безпечнf держава, де можна відпускати дитину в школу без ризику побачити його завтра в якості чергової жертви в хроніці подій на телеканалах; де жінок не гвалтують, не спалюють, не травлять собаками, а люблять і забезпечують всіма ресурсами для щасливого материнства; де силові органи і бандити - не синоніми; де людина в погонах перебуває в центрі пошани і поваги з боку суспільства, а не ненависті, як сьогодні; де соціопати сидять в психлікарнях та в'язницях, а не просуваються по кар'єрних сходинках і обростають «дахом »;

- Справедливу державу, де кожен рівний перед законом, незалежно від соціального статусу та займаної посади; де суспільні блага і ризики розподіляються рівномірно між усіма членами суспільства; де високий соціальний статус - продукт зусиль і заслуг людини перед суспільством, а не наслідок його приналежності до стану , касти, сім'ї або просто купівлі за гроші;

- Вільна держава, де свобода слова, публічних зібрань є само собою зрозумілою цінністю; де ніхто не може бути обмежений в правах інакше, як за рішенням суду відповідно до чинного законодавства;

- Ефективна держава, де обмежені економічні ресурси спрямовуються на формування більш комфортного середовища проживання людини і суспільства в цілому; де є довгостроковий план розвитку країни на десятки років з урахуванням світових тенденцій і ризиків; де є конкуренція ідей і проектів; де місцева влада має достатньо повноважень і ресурсів вирішувати свої проблеми без втручання Києва;

- Гуманітарне держава, де пріоритетом є особистість, розвиток, культивування кращих якостей, турбота про духовне та фізичне здоров'я, створення та підтримку інфраструктури зростання особистості.

- Прозора держава, де чітко зрозуміло, що, в якому обсязі і кому належить; де ясно, хто і за що несе відповідальність; де очевидно на що і навіщо витрачаються суспільні ресурси.

Банальні, здавалося б, речі, але сьогодні вони звучать в сучасній Україні як фантастика. Відразу з'являються питання: а як же розкол України та інші «хвилюючі теми»? Мені особисто глибоко плювати на штучні теми, якими задурюють людей, відволікаючи їх цим самим від реальних проблем.

Скажіть, яка різниця, якою мовою говорить бидло? якщо існуюча система освіти не продукує освіту. "Ерзац" освіта виробляє "ерзац" людей, які здійснюють "ерзац" роботу і на виході ми отримуємо тотальний "ерзац".

Саме тому ці питання вторинні.

Первинним є наступне:

· На ЯКІ соціальні групи спирається політичний режим

· ХТО володіє власністю і в якій формі

· ХТО здійснює владу і на яких підставах

· ЯК працює система соціальних ліфтів

· ЯК вирішуються конфлікти в суспільстві

· ЯКІ ресурси є для здійснення того чи іншого державного курсу

· ЯКІ пріоритети у держави, виходячи з вищевказаних пунктів

· ЯК вибудовуються відносини із зовнішнім світом, щоб досягти поставлених цілей


Відповіді на ці питання формують програму дій, а вона в свою чергу, формує інструменти досягнення цілей. Про це в заключній частині.

solomchenko.com.ua

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...