App Store Google Play

У Новомосковську депутат безкарно лаяв і лупцював міліцію

14.03.2012 18:57

Ніхто не міг і подумати, що звичайнісінький демонтаж самовільно встановлених рекламних конструкцій закінчиться подібним ажіотажем: працівники комунального підприємства, правоохоронці та купа глядачів. Таку глядацьку залу навколо магазину «Тормозок», розташованого фактично у центрі міста, зібрали два «юні орли», а якщо бути точнішими, брати Шаркуни - Сергій та Олександр.

Вони 12 та 13 березня продемонстрували шанованій публіці свої акробатичні та фізичні здібності. Звичайно, від депутата Новомосковської міськради, більше того лідера місцевої організації БЮТ, яким і є Олександр Шаркун, всі очікували більш зважених та логічних вчинків, але сталося як сталося. Зрозуміло одне - у цій ситуації брати Шаркуни продемонстрували своє справжнє обличчя, як і представники місцевої міліції. З чого ж все починалося?

Саме цю незаконно встановлену рекламну конструкцію збиралися демонтувати комунальники, коли з'явилися Шаркуни Міський Голова Сергій Мороз доручив комунальному підприємству, керівником якого є Аркадій Шипко, прибрати з вулиць Новомосковська незаконно встановлені рекламні конструкції. 12 березня комунальники приступили до виконання поставленої задачі та, коли справа дійшла до зрізання рекламної конструкції, що розташувалася просто на магазинчику «Тормозок», почався скандал. Причина - на захист об'єкту з красномовною назвою стали «юні орли».

Брати Шаркуни здавалося б взялися нізвідкіля і вголос заявили - «Тормозок» їх власність. Насправді, по документах магазинчик оформлений зовсім на інших людей та депутат міськради Олександр Шаркун та його брат Сергій не втомлювалися запевняти, мовляв, вони справжні володарі. З металевою рекламною конструкцією, що розташувалася просто на даху «Тормозка», брати схоже прощатися були не готові. Все дійшло до того, що Олександр Шаркун, «наплювавши», так би мовити, на честь і гідність депутатського мандату, стоячи перед магазином та не цураючись будь-яких методів, намагався залякати комунальників, які просто виконували доручення мера. У той же час брат депутата демонстрував свої акробатичні та фізичні здібності. Сергій Шаркун просто-таки видерся на підйомник, де знаходилися працівники комунального підприємств, вирвав у них лом і усіляко перешкоджав демонтажу рекламної конструкції, що розташувалася на даху «Тормозка». Так тривало цілих шість годин.

Сергій Шаркун, озброївшись ломом, забрався вище за всіх Цікаво - під час цього дійства із погрозами та приниженнями на адресу комунальників з боку братів Шаркунів присутніми були і міліціянти. Представників цього відомства можна було нарахувати аж восьмеро, але вони не стали на захист простих працівників. Люди у формі зайняли позицію безмовних спостерігачів та швейцарів, які чують і бачать тільки те, на що вказують «потрібні люди». Можливо, саме у такій поведінці своїх підлеглих головний міліціянт Новомосковщини пан Гавриленко і вбачає таке поняття, як честь та гідність мундиру? Зрештою, 12 березня демонтувати незаконно встановлену рекламну конструкцію так і не вдалося. Продовження епопеї перенесли на наступний день!

13 березня все виявилося значно цікавішим. Комунальники та міліціянти знову приїхали до магазину «Тормозок». Брати Шаркуни також не забарилися. Цього разу Сергій знаряддя праці з лому змінив на щипці і нагору вже не лазив. Як розповідають свідки, Сергій Шаркун бігав навколо машини комунальників і зрештою його піймали на капості - дорослий чоловік, аби перешкодити працівникам приступити до демонтажу рекламної конструкції, взяв і перерізав на автівці паливний шланг. За це він і був затриманий міліціянтами. Люди у формі проводили Сергія Шаркуна до своєї автівки для розмови, але він там довго не затримався. Вже згодом Сергій Шаркун вийшов з машини міліціянтів і почимчикував до своєї. Що відбувалося далі шокувало всіх! Сергій, який два дні так яро відстоював рекламний щит на «Тормозку», бігаючи з ломом та пошкоджуючи автівку комунальників, просто вирішив поїхати з місця пригоди. Лейтенант міліції намагався стати йому на заваді та замість цього постраждав. Чоловік у формі отримав одразу декілька ляпасів просто по обличчю, але не від Сергія Шаркуна. На допомогу братові на той момент вже підкотив Олександр Шаркун. Не дивлячись на те, що міліціянт не завдавав ніякої шкоди Сергію Шаркуну, Олександр Шаркун - депутата та лідер місцевого БЮТ - не побоявся і підняв руку на правоохоронця.

Цікаво, що поки правоохоронця лупцювала людина з мандатом депутата, його колега стояв у сторонці і не поспішав на допомогу. Епіцентр подій правоохоронець поквапився лише тоді, коли вже прохожі повз люди почали кричати: «Міліціонера б'ють!» Та це хай залишиться на совісті цього міліціонера, бо після цієї пригоди, чесно кажучи, соромно стало за всю Новомосковську міліцію. Чому? Бо Сергій Шаркун, який перерізавши паливний шланг на машині комунальників, таки поїхав з місця пригоди і люди у формі так і не змогли його затримати. Бо Олександра Шаркуна, який надавав ляпасів міліціянту, правоохоронці довго не затримали і відпустили, як-то кажуть, зі спокійною душею. Чи-то для новомосковських правоохоронців таке поняття, як честь мундиру, зовсім порожні слова, чи то їх керівник пан Гавриленко зробив все, аби його вкрай розтоптати.

Ну а про братів Шаркунів і зовсім говорити не доводиться! Неадекватна поведінка «юних орлів» у ті дні налякала всіх, кому бодай довелося проходити повз місця пригоди. Острах людей примножувався у рази, коли вони дізнавалися, що просто посеред білого дня міліціянта лупцює неабихто, а депутат міської ради Олександр Шаркун! Ось таке воно справжнє обличчя народного обранця Шаркуна і його родичів! Чи-то депутатський мандат зовсім запаморочив панові Олександрові очі, чи-то він давно відрізняється таким різким норовом?

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...