App Store Google Play

Сезон полювання на зайвих людей

14.03.2012 11:00
Я так бачу, що скоро пісня "Ландики, ландики, светлого мая привет" буде хітом року. Себто до парламентських виборів. А там - як Бог дасть.

Бо, читаючи новини на сайтах, маєш таке відчуття, наче то зведення з поля бою. Якщо зібрати їх докупи, волосся стає дуба. П'яні мєнти, судді й прокурори чавлять людей на своїх дорогих іномарках, тверезі мєнти кришують наркоторговців, борделі й ігрові заклади, вибивають покази палицями й табуретками, нетверезі - тупо стріляють, мажори під мухою і під наркотою беруть гарний приклад і теж чавлять людей, а точніше біомасу.

 

Таке враження, що відкрито сезон полювання на зайвих людей. Мисливці знаходяться під опікою держави, а кожна впольована ними зайва людина відразу викреслюється, мовби її й не було. Інколи доводиться визнати, що таки була, але ніхто на неї не полював, вона сама упала і розбилась. Як люстра, ваза чи пляшка. Хіба невідомо, що людина - істота крихка, тендітна і при першому падінні на підлогу розбивається на друзки?

У Миколаєві під час останніх вихідних сталася жахлива трагедія. Тобто трагедія для біомаси. Вісімнадцятилітню дівчину троє гарних хлопців з привілейованої касти мисливців зґвалтували, а потім, замітаючи сліди, придушили і підпалили. Дівчина зазнала страшних опіків, але вижила. Лежить у лікарні, їй уже ампутували руку, у неї знищені нирки, а вона продовжує чіплятися за життя. Хіба це не може не обурювати? Мало того - вона увесь час при пам'яті. І це теж обурює. Тому міліція й не бере у неї свідчень, чекаючи, коли настане та щаслива хвилина, що дівчина нарешті відійде у кращий для таких, як вона, світ. Міліція, навіть затримавши усіх трьох, хутко розібралася, що винен лише один мисливець, який душив і палив, а два інші - навіть не свідки, бо нічого не бачили. І їх відпустили.

А як же зґвалтування? А хто казав про зґвалтування? Я казав? Помилився. Був секс за взаємною згодою. А дівчина була... ну, самі розумієте... з тих... Одне слово, зайва.

Коли ви собі заґуґлите фразу "Двох мажорів, які зґвалтували дівчину і хотіли її спалити, відпустили під підписку", то прочитаєте не тільки деталі, але й побачите фото цієї дівчини і фото наших мисливців, які, як ви уже зрозуміли, виявилися мажорами. Можна сказати, санітарами лісу. А ще прочитаєте розгнівані коментарі людей, які готові таких санітарів убивати, каструвати, насаджувати на палю, вішати, четвертувати і дивитися, як вони мучаться. І це замість того, щоб нагородити орденом Герой України.

Коли ви оце будете читати, у Миколаєві уже відбудеться мітинг, на якому вимагатимуть відставки міліцейського начальства і притягнення до відповідальності усіх злочинців. Але чи притягнуть? Сумніваюся, бо їх уже, мабуть, і в країні нема. Таких людей наша держава береже, рятує, як може. Справжніх мисливців не так уже й багато, а біомаса росте, спухає і булькоче, як лава у вулкані. Час від часу треба когось мочити, щоб лава не вийшла з берегів.

Що й казати - держава героїчними зусиллями робить усе, аби позбутися зайвих людей. Зайвих - себто слабких, хворобливих, від яких нема віддачі, яких нема жодного бажання волочити за собою у світле майбутнє. Туди, де усіх нас чекає покращення і лани дешевої капусти, де кожен з нас отримає своє маленьке межигір'я, маленький вертольотик і ондатрову шапку.

Найбільша проблема з тими дармоїдами пенсіонерами. Нічого не роблять, тільки нарікають. Напхається до маршрутки ціла компанія таких нарікальців і ну йойкати та яйкати, зітхати та клясти. Причому вони спочатку клянуть місцеву владу, а потім поступово переходять і на державну. А в маршрутці може перебувати і середнє, і молоде покоління, яке отримує дуже негативний заряд ненависті до власної держави. Як може почувати себе юнак, чуючи: "Та щоб він уже здох!" Причому, зауважте, вони прізвища не називають, а всім уже й так ясно, про кого мова. Чи з'явиться після цього у такого юнака бажання трудитися на благо вітчизни?

Всюди ті пенсіонери лазять, як таргани, всюди їх повно. Незважаючи на свою хирлявість, цей ґатунок досить таки живучий. До того ж кошти на їхнє утримання постійно ростуть. І хоча ціни на ліки теж постійно зростають, росте оплата за газ, воду, електрику - їх ніяка холєра не бере.

Несподівано з'явилася страшна небезпека - віагра. Неконтрольований зріст потенції пенсіонерів міг би спричинитися до того, що саме ця суспільна група стала б розмножуватися значно швидше, аніж решта. На щастя, висока ціна на блакитні пігулки дещо остудили апетит дідусів на секс. А проте небезпека далі існує. Англійці винайшли якісь жовті пігулки - дешевші за блакитні, а наслідки ті самі. І держава знову в тривозі. І знову доводиться шукати якихось засобів на ту напасть. І знову державний апарат вираховує, чи не підняти оплату за електрику? А може, пора взагалі вимкнути? Або пенсію лишити таку саму, а ціни підняти? І подивитися, скільки їх виживе. А тоді ще раз підняти і вже можна полегшено зітхнути.

Інша нікому не потрібна суспільна група - це дрібні бізнесмени. Дуже дрібні. Такі, що самотужки прагнуть утримати себе і свою родину, не беручи нічого задарма з державної каси. Таких держава теж не любить. Розповзаються, як колорадські жуки, щось комбінують і важко їх щодня перерахувати. Це ж вони організували Помаранчеву революцію. На додаток їхня кількість щодня росте. Врешті це державі так набридло, що вона почала душити їх з усіх сторін. Не беруть їх податки? Вдаримо по них касовим апаратом, ліцензіями, звітами, акцизами.

Продовжують боронити свої права двірники і вчителі музики. Чи це не брак такту і патріотизму? Все що йде на шкоду державі мусить зникнути, а вони не хочуть. Нема вже справжніх патріотів - всі виїхали за кордон. Аби не заважати рідній державі.

Порядно себе поводять тільки бомжі - вмирають самі за будь-якої нагоди. Переважно від морозу. Фактично - це і є справжні громадяни. Я не побоюся цього слова - патріоти.

Решта зайвих людей не такі свідомі. Телебачення нам демонструє будинки, в яких ще й досі не почався опалювальний сезон, труби позамерзали, люди у відрах виносять продукти випорожнення і виливають на дитячий майданчик. Кутаються у ковдри і огріваються різними електричними прибамбасами. Ціпко тримаються за життя. Хтось чадіє, хтось згорає, державі від цього, звичайно, тільки легше, бо таким чином відбувається природний відбір населення. Але все ж темпи ще замалі. Замалі темпи.

Одне тішить - виживуть найстійкіші.

ТСН

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...