App Store Google Play

Сезон полювання на зайвих людей

14.03.2012 11:00
Я так бачу, що скоро пісня "Ландики, ландики, светлого мая привет" буде хітом року. Себто до парламентських виборів. А там - як Бог дасть.

Бо, читаючи новини на сайтах, маєш таке відчуття, наче то зведення з поля бою. Якщо зібрати їх докупи, волосся стає дуба. П'яні мєнти, судді й прокурори чавлять людей на своїх дорогих іномарках, тверезі мєнти кришують наркоторговців, борделі й ігрові заклади, вибивають покази палицями й табуретками, нетверезі - тупо стріляють, мажори під мухою і під наркотою беруть гарний приклад і теж чавлять людей, а точніше біомасу.

 

Таке враження, що відкрито сезон полювання на зайвих людей. Мисливці знаходяться під опікою держави, а кожна впольована ними зайва людина відразу викреслюється, мовби її й не було. Інколи доводиться визнати, що таки була, але ніхто на неї не полював, вона сама упала і розбилась. Як люстра, ваза чи пляшка. Хіба невідомо, що людина - істота крихка, тендітна і при першому падінні на підлогу розбивається на друзки?

У Миколаєві під час останніх вихідних сталася жахлива трагедія. Тобто трагедія для біомаси. Вісімнадцятилітню дівчину троє гарних хлопців з привілейованої касти мисливців зґвалтували, а потім, замітаючи сліди, придушили і підпалили. Дівчина зазнала страшних опіків, але вижила. Лежить у лікарні, їй уже ампутували руку, у неї знищені нирки, а вона продовжує чіплятися за життя. Хіба це не може не обурювати? Мало того - вона увесь час при пам'яті. І це теж обурює. Тому міліція й не бере у неї свідчень, чекаючи, коли настане та щаслива хвилина, що дівчина нарешті відійде у кращий для таких, як вона, світ. Міліція, навіть затримавши усіх трьох, хутко розібралася, що винен лише один мисливець, який душив і палив, а два інші - навіть не свідки, бо нічого не бачили. І їх відпустили.

А як же зґвалтування? А хто казав про зґвалтування? Я казав? Помилився. Був секс за взаємною згодою. А дівчина була... ну, самі розумієте... з тих... Одне слово, зайва.

Коли ви собі заґуґлите фразу "Двох мажорів, які зґвалтували дівчину і хотіли її спалити, відпустили під підписку", то прочитаєте не тільки деталі, але й побачите фото цієї дівчини і фото наших мисливців, які, як ви уже зрозуміли, виявилися мажорами. Можна сказати, санітарами лісу. А ще прочитаєте розгнівані коментарі людей, які готові таких санітарів убивати, каструвати, насаджувати на палю, вішати, четвертувати і дивитися, як вони мучаться. І це замість того, щоб нагородити орденом Герой України.

Коли ви оце будете читати, у Миколаєві уже відбудеться мітинг, на якому вимагатимуть відставки міліцейського начальства і притягнення до відповідальності усіх злочинців. Але чи притягнуть? Сумніваюся, бо їх уже, мабуть, і в країні нема. Таких людей наша держава береже, рятує, як може. Справжніх мисливців не так уже й багато, а біомаса росте, спухає і булькоче, як лава у вулкані. Час від часу треба когось мочити, щоб лава не вийшла з берегів.

Що й казати - держава героїчними зусиллями робить усе, аби позбутися зайвих людей. Зайвих - себто слабких, хворобливих, від яких нема віддачі, яких нема жодного бажання волочити за собою у світле майбутнє. Туди, де усіх нас чекає покращення і лани дешевої капусти, де кожен з нас отримає своє маленьке межигір'я, маленький вертольотик і ондатрову шапку.

Найбільша проблема з тими дармоїдами пенсіонерами. Нічого не роблять, тільки нарікають. Напхається до маршрутки ціла компанія таких нарікальців і ну йойкати та яйкати, зітхати та клясти. Причому вони спочатку клянуть місцеву владу, а потім поступово переходять і на державну. А в маршрутці може перебувати і середнє, і молоде покоління, яке отримує дуже негативний заряд ненависті до власної держави. Як може почувати себе юнак, чуючи: "Та щоб він уже здох!" Причому, зауважте, вони прізвища не називають, а всім уже й так ясно, про кого мова. Чи з'явиться після цього у такого юнака бажання трудитися на благо вітчизни?

Всюди ті пенсіонери лазять, як таргани, всюди їх повно. Незважаючи на свою хирлявість, цей ґатунок досить таки живучий. До того ж кошти на їхнє утримання постійно ростуть. І хоча ціни на ліки теж постійно зростають, росте оплата за газ, воду, електрику - їх ніяка холєра не бере.

Несподівано з'явилася страшна небезпека - віагра. Неконтрольований зріст потенції пенсіонерів міг би спричинитися до того, що саме ця суспільна група стала б розмножуватися значно швидше, аніж решта. На щастя, висока ціна на блакитні пігулки дещо остудили апетит дідусів на секс. А проте небезпека далі існує. Англійці винайшли якісь жовті пігулки - дешевші за блакитні, а наслідки ті самі. І держава знову в тривозі. І знову доводиться шукати якихось засобів на ту напасть. І знову державний апарат вираховує, чи не підняти оплату за електрику? А може, пора взагалі вимкнути? Або пенсію лишити таку саму, а ціни підняти? І подивитися, скільки їх виживе. А тоді ще раз підняти і вже можна полегшено зітхнути.

Інша нікому не потрібна суспільна група - це дрібні бізнесмени. Дуже дрібні. Такі, що самотужки прагнуть утримати себе і свою родину, не беручи нічого задарма з державної каси. Таких держава теж не любить. Розповзаються, як колорадські жуки, щось комбінують і важко їх щодня перерахувати. Це ж вони організували Помаранчеву революцію. На додаток їхня кількість щодня росте. Врешті це державі так набридло, що вона почала душити їх з усіх сторін. Не беруть їх податки? Вдаримо по них касовим апаратом, ліцензіями, звітами, акцизами.

Продовжують боронити свої права двірники і вчителі музики. Чи це не брак такту і патріотизму? Все що йде на шкоду державі мусить зникнути, а вони не хочуть. Нема вже справжніх патріотів - всі виїхали за кордон. Аби не заважати рідній державі.

Порядно себе поводять тільки бомжі - вмирають самі за будь-якої нагоди. Переважно від морозу. Фактично - це і є справжні громадяни. Я не побоюся цього слова - патріоти.

Решта зайвих людей не такі свідомі. Телебачення нам демонструє будинки, в яких ще й досі не почався опалювальний сезон, труби позамерзали, люди у відрах виносять продукти випорожнення і виливають на дитячий майданчик. Кутаються у ковдри і огріваються різними електричними прибамбасами. Ціпко тримаються за життя. Хтось чадіє, хтось згорає, державі від цього, звичайно, тільки легше, бо таким чином відбувається природний відбір населення. Але все ж темпи ще замалі. Замалі темпи.

Одне тішить - виживуть найстійкіші.

ТСН

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...