App Store Google Play

Жити на вулиці організатора Голодомору - ганьба

29.02.2012 12:03

29 лютого о 9:30 національно-демократичні організації провели мітинг-пікет біля будівлі Дніпропетровської міськради.

Патріотична громада висловила своє обурення неготовністю міської влади перейменовувати три вулиці міста, що носять імена засуджених судом злочинців, организаторів Голодомору Косіора, Чубаря і Постишева.

У мітингу брали участь активісти ВО «Свобода», ГО «ГРАД», партії «Фронт змін», «Наша Україна», «УНП» та «Конгресу українських націоналістів».

Після попереднього мітингу патріотів керуючий справами виконкому щиро запевняв: питання обов'язково винесуть на наступну сесію. Попри усі обіцянки, питання не було включено до порядку денного сьогоднішньої сесії міськради.

-Ще й досі багато вулиці і само наше місто носять імена катів вселенського масштабу, катів, що замордували мільйони безневинних українців. Набагато більше, аніж гітлерівці, - говорить координатор ГО «ГРАД» Іван Дремлюга, - Постишев, Чубар, Косіор офіційно, по суду, визнані винними в організації Голодомору, в загибелі мільйонів українців!

Ще до того за їх наказами були страчені сотні тисяч людей, в більшості випадків ні в чому не винних. Є закон, згідно якого всі вулиці, названі на їх честь, мають бути перейменовані.

-Ці перейменування пройшли всі узгодження, але були загальмовані під тиском сталіністів! - говорять актвісти, - Це огидно. Ніде в світі немає вулиць, названих на честь вбивць! Нещодавно в Іспанії переймували останню вулицю Франко, хоча Франко вбив людей менше, аніж Постишев чи Косіор.

Активісти вимагають повернути українському місту українські назви.

-Той, хто забуває минуле, приречений на його повторення, - впевнені вони.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...