App Store Google Play

Куліченко не зміг пояснити відмову у перейменуванні вулиць

29.02.2012 13:33
Даючи коментарі для ЗМІ по закінчені чергової ХХІ сесії Дніпропетровської міської ради шостого скликання, міський голова Іван Куліченко повідомив журналістам, що рішення щодо перейменування вулиць, які носять імена осіб, причетних до організації Голодомору в Україні, давно готове до винесення на сесію.

«Політичне рішення прийняте» - багатозначно наголосив міський голова.

Даючи пояснення, чому саме рішення досі не винесено на сесію і не проголосоване, він заявив, що причиною усьому - ініціатива кількох мешканців вулиці Косіора, які активно збирають підписи проти перейменування. Сам Куліченко, не заперечуючи необхідності виконання Указів Президента та рішень Адміністративного суду, з розумінням ставиться до представників громадськості, адже перейменування може «істотно вдарити по кишенях громадян і зареєстрованих там підприємців».

Що міський голова має на увазі під «вдарити по кишені» - залишилося нез'ясованим, адже Іван Іванович двічі наголосив, що навіть приблизно не уявляє суму коштів, необхідних для здійснення заходів з перейменування. Останню досі ніхто навіть не намагався порахувати.

Водночас, перейменування семи вулиць у Ленінському районі, назви яких задвоювалися з уже існуючими, пройшло виконком і сесію без застережень. Чи в Таромському більш багаті мешканці, яких перейменування не лякає? «Там менше зареєстровано підприємців,» - додав міський голова. Яка справа мешканцям Косіора до місцевих підприємців, залишилося незрозумілим. Як ніхто не володіє інформацією, скільки ж саме підписів вже зібрано і хто їх в очі бачив.

Але за логікою міського голови, наступним етапом стане збір підписів мешканцями Косіора щодо можливості невиконання для підприємців, скажімо, норм Податкового кодексу.

Поза увагою Куліченка залишилася й можливість полегшити процеси зміни адреси реєстрації як мешканцям, так і підприємцям, запропонована депутатом Салкочем. Нагадємо, депутат пропонував здійснити всю необхідну перереєстрацію за кошти міського бюджету.

Тим пак, що минулого року бюджет міста було перевиконано на більш ніж на 111 мільйонів гривень. З них більше 73 мільйонів - спеціальний фонд бюджету. Саме з нього має фінансуватися Програма впорядкування найменувань проїздів у місті Дніпропетровську на 2009-2013 роки. Вочевидь, депутати знайшли більш «корисне» застосування надлишків бюджету, на кшталт закупівлі оргтехніки та проведення пісенно-танцювальних турнірів.

Водночас, в кулуарах міської ради поговорюють, що вето на практично узгоджене рішення наклав особисто Президент Янукович під час свого недавнього перебування на Дніпропетровщині. Тому, в свою чергу, про "неподобста" і "сваволю націоналістів" поскаржилися місцеві регіонали. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...