App Store Google Play

Куліченко не зміг пояснити відмову у перейменуванні вулиць

29.02.2012 13:33
Даючи коментарі для ЗМІ по закінчені чергової ХХІ сесії Дніпропетровської міської ради шостого скликання, міський голова Іван Куліченко повідомив журналістам, що рішення щодо перейменування вулиць, які носять імена осіб, причетних до організації Голодомору в Україні, давно готове до винесення на сесію.

«Політичне рішення прийняте» - багатозначно наголосив міський голова.

Даючи пояснення, чому саме рішення досі не винесено на сесію і не проголосоване, він заявив, що причиною усьому - ініціатива кількох мешканців вулиці Косіора, які активно збирають підписи проти перейменування. Сам Куліченко, не заперечуючи необхідності виконання Указів Президента та рішень Адміністративного суду, з розумінням ставиться до представників громадськості, адже перейменування може «істотно вдарити по кишенях громадян і зареєстрованих там підприємців».

Що міський голова має на увазі під «вдарити по кишені» - залишилося нез'ясованим, адже Іван Іванович двічі наголосив, що навіть приблизно не уявляє суму коштів, необхідних для здійснення заходів з перейменування. Останню досі ніхто навіть не намагався порахувати.

Водночас, перейменування семи вулиць у Ленінському районі, назви яких задвоювалися з уже існуючими, пройшло виконком і сесію без застережень. Чи в Таромському більш багаті мешканці, яких перейменування не лякає? «Там менше зареєстровано підприємців,» - додав міський голова. Яка справа мешканцям Косіора до місцевих підприємців, залишилося незрозумілим. Як ніхто не володіє інформацією, скільки ж саме підписів вже зібрано і хто їх в очі бачив.

Але за логікою міського голови, наступним етапом стане збір підписів мешканцями Косіора щодо можливості невиконання для підприємців, скажімо, норм Податкового кодексу.

Поза увагою Куліченка залишилася й можливість полегшити процеси зміни адреси реєстрації як мешканцям, так і підприємцям, запропонована депутатом Салкочем. Нагадємо, депутат пропонував здійснити всю необхідну перереєстрацію за кошти міського бюджету.

Тим пак, що минулого року бюджет міста було перевиконано на більш ніж на 111 мільйонів гривень. З них більше 73 мільйонів - спеціальний фонд бюджету. Саме з нього має фінансуватися Програма впорядкування найменувань проїздів у місті Дніпропетровську на 2009-2013 роки. Вочевидь, депутати знайшли більш «корисне» застосування надлишків бюджету, на кшталт закупівлі оргтехніки та проведення пісенно-танцювальних турнірів.

Водночас, в кулуарах міської ради поговорюють, що вето на практично узгоджене рішення наклав особисто Президент Янукович під час свого недавнього перебування на Дніпропетровщині. Тому, в свою чергу, про "неподобста" і "сваволю націоналістів" поскаржилися місцеві регіонали. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...