App Store Google Play

Депутати впоралися з порядком денним сесії за 38 хвилин

29.02.2012 12:41

Дніпропетровська міська рада шостого скликання, як і торік, демонструє повну одностайність й не гає зайвого часу на розгляд питань порядку денного. Більшість присутніх не встигають не те, щоб ознайомитися зі змістом проектів рішень, а навіть прочитати їх перелік, адже питання в новому році голосуються не просто пакетами, а ще й за скороченим лімітом часу - за 5 секунд замість 10.

Не стала винятком і чергова ХХІ сесія, де всі питання й проблеми міського життя були вирішені за 38 хвилин. Секрет швидкодії простий - жодних дискусій.

От захотів на початку сесії голова фракції «Батьківщина» Максим Курячий зачитати спільну заяву своєї фракції та «Фронту змін» щодо втрати європейської перспективи, яку пообіцяла ПАРЄ, через переслідування Тимошенко і Луценко - зачитав. Вклався у 3 хвилини, після чого попросив колег-депутатів підтримати звернення і висловитись з цього приводу.

Колеги, 67 з яких представляли фракцію Партії регіонів, зареєструвавши при цьому 78 карток, обговорювати «якихось зеків» не схотіли, тому заяву просто прийняли до відома.

Так само без дискусії обійшлося затвердження кінцевого звіту про виконання бюджету міста за 2011 рік. Як зафіксували депутати, місто минулого року зібрало 2 млрд. 964 млн. грн., з них до загального фонду - 2 млрд. 424,210 млн. грн., а до спеціального - 539,8 млн. грн.

Звіт по видатках затверджено у сумі 2 млрд. 852,4 млн. грн., які розподілилися наступним чином: по загальному фонду - 2 млрд. 385,7 млн. грн., по спецфонду - 406,66 млн. грн.

Особливу гордість Івана Куліченка викликало перевищення доходів над видатками у сумі 111 699,780 тис грн., із них по загального фонду - 38,5 млн. грн., по спеціальному фонду - 73,2 млн. грн.

Всі згадані кошти знайшли своє освоєння.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...