App Store Google Play

Краснов повстав з попелу й вечеряє з городянами

28.02.2012 09:42
Так званий «директор міськради», координатор депутатської більшості Дніпропетровської міської ради попереднього скликання Загід Краснов знову з'явився у інформаційному просторі. Цього разу бізнесмен і політик презентує себе як чуйного до проблем мешканців Дніпропетровська «хлопця з сусіднього двору». Крім традиційних біл-бордів з привітаннями й нагадуванням про себе у власній газеті, Загід Геннадійович тепер вечеряє з городянами, у вузькому колі відповідаючи на найсміливіші й найнезручніші питання. Принаймні, інформацію про це розмістив міський сайт Дніпропетровська.

Формат «вечері з політиком», запозичений з американської політичної практики, передбачає більш розкуту атмосферу спілкування й можливість більш відвертою розмови, ніж традиційна прес-конференція. Президент США Барак Обама, члени уряду, сенатори мінімум раз на місяць влаштовують вечері, на які запрошуються від 20 до 200 гостей. Подібні заходи часто використовуються американськими політиками для запозичення нових політичних ідей та точкового вимірювання настроїв народу.

Невідомо, за яким принципом відбиралися слухачі чи то пак співтрапезники для Краснова, але він їм повідав масу цікавих історій. Серед них варто відзначити історію першого мільйону, який Загіду Геннадійовичу нібито «дав на розвиток бізнесу» один багатий дніпропетровський бізнесмен на третій день знайомства. Про подальшу долю доброзичливця і його прізвище прес-служба Краснова, щоправда, не розповсюджується.

Симптоматичним також виглядає пояснення від «найпопулярнішого в місті політика» (за зізнанням самого політика, він мав найбільшу підтримку серед усіх мажоритарних депутатів у далекому 2002 році), для чого він іде у велику політику. Загід Геннадійович не став кривити душею і зізнався, що всі йдуть у владу за грішми. «Влада - це гроші!» - резюмував Краснов.

Як би там не було, слід відзначити чергове «відродження фенікса» дніпропетровської політики напередодні парламентських виборів. Про те, що Краснов має намір балотуватися до Верховної Ради, ніхто в голос не говорить, але за його власними словами, він людина дуже амбітна.

Останні вибори для Краснова завершилися нищівною поразкою - використавши значно більший бюджет, він програв вибори мера Дніпропетровська Івану Куліченку, відчувши на собі всю силу адміністративного ресурсу Партії регіонів. Нагадаємо, партію Краснова «Громадська сила» просто зняли з виборів, а самому кандидату довелося висуватися від «Нашої України». Після виборів було скасовано ряд рішень міської ради, прийнятих ще п'ятим скликанням на користь бізнес-структур, близьких до Краснова і його однопартійця, колишнього заступника міського голови Олександра Афанасьєва. Тим не менш, після тривалого мовчання, сам Краснов заявив, що претензій до міської і обласної влади не має.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...