App Store Google Play

Дніпропетровщина нагодує свининою всю Україну

28.02.2012 11:57
У 2011 році скоротилися обсяги імпорту м'ясної та молочної продукції в Україну. Про це заявив директор департаменту тваринництва Міністерства аграрної політики і продовольства Андрій Гетя, повідомляє агентство "ЛІГАБізнесІнформ".

Зокрема, за його словами, імпорт м'яса скоротився на 132 тис. тонн, а молока - на 25 тис. тонн.

Перші місця за чисельністю поголів'я свиней в Україні займають Київська, Дніпропетровська і Донецька області. У кожній з них міститься більше 500 тис. голів свиней.

Імпорт молока і молокопродуктів в 2011 році зменшився на 25 тис. тонн у порівнянні з позаминулим роком і склав 248 тис. тонн. Основні постачальники продукції на вітчизняний ринок - Росія, Польща, Білорусь, Франція і Німеччина.

Перше місце за виробництвом молока займає Вінницька область, яка за 2011 рік виробила 800 тис. тонн молока. У сільськогосподарських підприємствах усіх областей України, крім Одеської, збільшився середній надой молока від однієї корови.

Водночас, якщо вірити даним Дніпропетровського обласного управління статистики, Дніпропетровщина хоча й посідає перше місце серед усіх регіонів за чисельністю поголів'я свиней, однак в минулому році підсумковою стала цифра 536 тисяч голів - це 92,2% від показника 2010 року. А станом на 1 лютого поточного року свиней в регіоні нараховувалось 532 тисячі, на 6% менше показника минулого року.

З великою рогатою худобою торік ситуація була більш-менш стабільною, а от поголів'я птиці всіх видів постійно зібльшується, відтак наша область наразі є третьою в Україні за цим показником.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...